Rodzinne Żerniki (Wrocław)

We Wrocławiu w rejonie ulic Rezedowej i Basi Wołodyjowskiej dobiega końca budowa nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Chodzi o inwestycje o nazwie Rodzinne Żerniki, obok której od razu powstaje publiczne przedszkole. Taki trend coraz silniej zauważalny jest w branży deweloperskiej. Osiedla, w pobliżu których dostępne są przedszkola, to dogodne miejsce dla młodych małżeństw, będących głównym klientem w przypadku większych nieruchomości. Wszystkie domy na wrocławskich Żernikach mają być gotowe jeszcze w 2020 roku.

Osiedle Rodzinne Żerniki realizowane jest przez grupę CTE. Deweloper ma na swoim koncie szereg podobnych projektów, dlatego jego inwestycje cieszą się dużą popularnością. Nowe osiedle liczyć będzie czterdzieści domów o wygodnym układzie. Mieszkańcy osiedla swoje pociechy będą mogli od razu zapisać do publicznego przedszkola, które oferować będzie aż 250 miejsc. Jego otwarcie zaplanowano na 2021 rok. Nowoczesna placówka wyposażona będzie w edukacyjne sale do nauki, kreatywny plac zabaw na świeżym powietrzu oraz salę do ćwiczeń gimnastycznych. W planach jest też budową niewielkiego plenerowego amfiteatru dla przedszkolaków.

Atutem nowej inwestycji jest też lokalizacja. Spokojna część Wrocławia, która posiada pełną infrastrukturę, ale jednocześnie zapewnia ciszę i spokój. Natomiast dojazd do centrum trwa tylko kilkanaście minut. W okolicy budowane są głównie domy jednorodzinne, co gwarantuje dalszy rozwój tego miejsca. Bliźniaki na osiedlu Rodzinne Żerniki liczyć będą od 106 do 115 metrów kwadratowych i posiadać będą wydzieloną strefę dzienną i nocną. Na parterze zaplanowano salonem z aneksem kuchennym i mniejsza łazienką, na piętrze dostępne będą trzy sypialnie oraz główna łazienka, a na użytkowym poddaszu będzie można stworzyć dowolną przestrzeń lub wydzielić nawet dwa dodatkowe pokoje. Design osiedla to wielkomiejska elegancja – jasna elewacja, szare dodatki i spadziste dachy z grafitowej blachodachówki.

Wszystkie domy posiadają działkę rekreacyjną o powierzchni od 60 do 189 metrów kwadratowych, która może stać się pięknym ogrodem lub domowym placem zabaw. Na piętrze znajdują się też wygodne balkony z widokiem na okolice. Mieszkańcy osiedla mają też zapewnioną przestrzeń na swoje samochody – jednostanowiskowy garaż oraz miejsce postojowe przy posesji. Najmniejsze segmenty kosztują 555 tys. złotych, większe – około 630 tysięcy złotych. Wszystkie domy trafiły już do sprzedaży, większość jest już zarezerwowana, bo odbiory nieruchomości zaplanowano na przełom trzeciego i czwartego kwartału 2020 roku. Wraz z budową osiedla prowadzone są prace modernizacyjne ulic, chodników oraz oświetlenia, aby nowi mieszkańcy mogli cieszyć się z wygodnej i nowoczesnej infrastruktury.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.