Sosnova (Gdynia)

Współczesne życie często wymaga balansu pomiędzy dynamicznym tempem miasta a potrzebą spokoju i bliskości natury. Dla tych, którzy marzą o domu w harmonii z otaczającym światem, Osiedle Sosnova stanowi doskonałą propozycję. Kompleks domów jednorodzinnych zlokalizowany jest w Gdyni w malowniczej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino na ulicy Śliskiej. Z pewnością jest to miejsce łączące w sobie wygodę miejskiego życia z urokami otaczającego lasu.

Dom w harmonii z naturą

Projekt Osiedla Sosnova został stworzony z myślą o zrównoważonym rozwoju, minimalizującym negatywny wpływ na środowisko i uwzględniającym naturalne uwarunkowania lokalizacji. Domy zostały tak zaprojektowane, aby maksymalnie wykorzystać naturalne światło słoneczne, zapewniając mieszkańcom oszczędność energii w ciągu dnia. Ponadto, bliskość lasu sprawia, że każdy dzień można rozpocząć od oddechu świeżego powietrza, co przyczynia się do poprawy samopoczucia i zdrowia.

Atuty lokalizacyjne

Chwarzno-Wiczlino to spokojna dzielnica z niskim zagęszczeniem ludności, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi i osób poszukujących ciszy i wytchnienia po intensywnym dniu. Jednakże, mimo swojego, jak na warunki miejsce wiejskiego charakteru, dzielnica oferuje bogatą infrastrukturę handlowo-usługową oraz szybki i bezproblemowy dostęp do placówek edukacyjnych oraz przychodni lekarskich.

Zrównoważony komfort

Wszystkie budynki wchodzące w skład inwestycji Osiedle Sosnova są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także zapewniają wysoki standard zamieszkania. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i materiałów o podwyższonych parametrach cieplnych domy są energooszczędne i zapewniają minimalne straty ciepła. Warto również dodać, że każdy dom wyposażony jest w pompę ciepła, co przekłada się na niższe koszty związane z wyprodukowaniem i wykorzystaniem energii cieplnej.

Wybór dla każdego

Nowa inwestycja na mapie Gdyni oferuje różnorodność rozmiarów i układów mieszkań, aby sprostać różnym potrzebom przyszłych lokatorów. Dostępne są domy o powierzchniach od 88 do 107 metrów kwadratowych, z przestronnymi salonami, sypialniami oraz ogródkami. Co więcej, dla wygody mieszkańców przewidziano miejsca postojowe naziemne oraz garaże.

Łatwy dojazd i codzienne życie

Pomimo swojej kameralnej lokalizacji, Osiedle Sosnova zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz pobliskich sklepów, restauracji i innych tego typu usług. Autobusy kursują regularnie, umożliwiając szybkie dotarcie do centrum miasta osobom nieposiadającym własnego środka transportu. Nikt kto tutaj zamieszka, nie będzie wykluczony.

Najważniejsze wnioski

Inwestycja Osiedle Sosnova ma być gotowa do użytkowania pierwszym kwartale 2025 roku. Jest ona propozycją dla tych, którzy pragną mieszkać w dużym mieście i jednocześnie blisko terenów zielonych. Wysoki standard wykończenia mieszkań sprawia, że miejsce to na pewno bardzo szybko pozyska nowych właścicieli.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Osiedle Sosnova

Miejscowość: Gdynia

Termin oddania: I kw. 2025

Deweloper: 3CIty Invest

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.