Domy Fromborska (Elbląg)

Powstaje nowe osiedle domów w Elblągu u zbiegu ulic Fromborskiej i Iwaszkiewicza. W ramach inwestycji w pierwszym etapie trwa budowa 14 domów.

Osiedle zostało zlokalizowane na specyficznym terenie, 149m n.p.m. dzięki czemu na mieszkańców czeka unikalny mikroklimat i czyste powietrze. W okolicy znajdują się liczne tereny zielone, łąki, lasy, a jednak miejsce to znajduje się bardzo blisko miasta i jest z nim doskonale skomunikowane.

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o ekologii i oszczędności. Budynki zostały tak rozmieszczone, aby były jak najbardziej nasłonecznione. Deweloper zadbał także o inteligentne zarządzanie ogrzewaniem. W każdym domu znajduje się pompa ciepła, dzięki której mieszkańcy będą mieli niskie koszty eksploatacji nieruchomości.

Osiedle na ulicy Fromborskiej będzie miało wspólny wjazd z ulicy wraz ze szlabanem, a do każdego domu zaplanowano własny wjazd z uliczki bocznej. Całkowita powierzchnia domu to 155 mkw, z czego prawie 19 mkw zajmuje jednostanowiskowy garaż. Koszt zakupu nieruchomości zależy od tego, w której linii dom zostanie wybrany. Domy w pierwszej linii zabudowy kosztują 550 tysięcy złotych, zaś kolejne 2,3,4 linia 520 tysięcy złotych.

Dom może być dopasowany do potrzeb mieszkańców. Na etapie przedsprzedaży można dokonać zmian aranżacyjnych wewnątrz budynku.

Deweloper zapewnia standard deweloperski. Domy wybudowane zostaną w formie bliźniaków. Na zewnątrz zaplanowano podjazdy, chodnik, taras, ogrodzenie ozdobne od frontu i siatkę na stalowych słupkach po boku nieruchomości. Z zewnątrz budynek będzie posiadał elewację, wewnątrz także znajdą się tynki i posadzki. Zapewniona jest stolarka okienna i drzwiowa oraz brama garażowa. W ramach inwestycji wykonane są także instalacje elektryczne, sanitarna i wentylacyjna.

Tagi:

6 komentarzy do “Domy Fromborska (Elbląg)

 1. Sylwia pisze:

  witam. proszę o kontakt ze mną

  1. Budowa bliźniaków na Iwaszkiewicza pisze:

   Witam proszę o więcej szczegółów odnośnie budowy bliźniaków na Iwaszkiewicza

  2. Fromborska, Elbląg pisze:

   Poproszę o kontakt telefoniczny.
   A***** M******
   660 *** ***
   Podoba mi się

 2. Fromborska, Elbląg pisze:

  Jak uzyskać szczegółowe informacje o domu przy ul. Fromborskiej?

 3. Osiedle Fromborska, Iwaszkiewicza pisze:

  Witam chciałbym się coś więcej dowiedziec o tej budowie

 4. zainteresowana pisze:

  Proszę o kontakt w sprawie zakupu dwóch domków przy ul. Iwaszkiewicza Elbląg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.