Leśne Wzgórza (Warszawa)

Wizualizacja osiedla domów szeregowych

Niebawem ma rozpocząć się budowa nietypowego osiedla domów jednorodzinnych. W modnej dzielnicy Warszawy, na Białołęce powstanie ponad sto domów w zabudowie szeregowej. Za realizacją odpowiada spółka Moris Polska, która jednocześnie jest generalnym wykonawcą i deweloperem. Firma posiada duże doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym, dlatego zdecydowała się na budowę w pełnym kontakcie z klientem, który na poszczególnych etapach realizacji będzie mógł wprowadzać własne zmiany.

Osiedle Leśne Wzgórza powstanie u zbiegu ulic Omęckiej i Szamocin, nieopodal popularnego miejsca wypoczynkowego, idealnego na rodzinne spaceru – Lasu Białołęki Dworskiej. Budowa pierwszego etapu ma rozpocząć się w trzecim kwartale 2022 roku i potrwać około roku. Na początek zaplanowano budowę 61 lokali mieszkalnych o różnorodnych metrażach, by dopasować nieruchomość do różnych potrzeb i różnych grup klientów. W sprzedaży pojawią się domy o powierzchni od 96 do 149 metrów kwadratowych. Co ważne, każdy segment wyposażony będzie w swoją pompę ciepła oraz ogrzewanie podłogowe. W drugim i jednocześnie w ostatnim etapie budowy powstanie kolejnych 58 domów

Aranżacja domów jest jednakowa. Jedynie wielkość pomieszczeń jest inna. W parterze zaplanowano otwartą kuchnię z salonem oraz toaletę. Natomiast na piętrze będą dwie sypialnie, główna łazienka i garderoba. Dodatkowy pokój lub strefę zabaw dla dzieci będzie można stworzyć na przestronnym poddaszu. Ponadto wszystkie domy posiadać będą garaż na jeden samochód, który będzie znajdować się w bryle budynku.

Warto zaznaczyć, że Osiedle Leśne Wzgórza to autorski projekt firmy Moris Polska. Nieczęsto spotyka się inwestycje, w których to kupujący decyduje o układzie poszczególnych pomieszczeń, rozmieszczeniu instalacji czy wielkości okien. Z zewnątrz wszystkie budynki będą prezentować się elegancko i będą spójnie korespondować z pozostałą zabudową w okolicy. Prosta bryła, ze spadzistym dachem w kolorze grafitowym oraz biała elewacja i drewniane dodatki to ponadczasowa klasyka.

Atutem kompleksu jest atrakcyjna lokalizacja w pobliżu ważnych szlaków komunikacyjnych i z dostępem do niezbędnej infrastruktury na przestrzeni kilku kilometrów – w okolicy nie brakuje sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni medycznych czy lokali usługowych. Wygodny dojazd do centrum zapewnią liczne połączenia komunikacji miejskiej. Najprawdopodobniej cena za metr domu w stanie surowym oscylować będzie w granicach 7 tys. złotych. Za kilka miesięcy pierwsze lokale trafią do sprzedaży.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Leśne Wzgórza

Miejscowość: Warszawa

Termin oddania: III kwartał 2022

Deweloper: Moris Polska

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.