Banino Centrum

Mieszkanie w mieście ma wiele zalet – bliskość sklepów, atrakcji turystycznych, szkół oraz różnych instytucji. Jednak są też wady, które dla coraz większej grupy osób zaczynają mocno przeszkadzać. Chodzi o akustyczność mieszkań w bloku. Ściany nie są właściwie wyizolowane przez co mocno słychać sąsiadów. A gdy sąsiedzi nie są zbyt przyjaźni, to hałasy bywają bardzo uciążliwe. Z tego z powodu budownictwo domów zyskują nowych klientów, którzy poszukają spokoju i swobody, a posiada całej nieruchomości zapewnia taki komfort.

Deweloperzy dostrzegając zapotrzebowanie chętniej realizują nowe inwestycje mieszkaniowe, budując komfortowe domy z własną działką rekreacyjną. Przykładem takiej inwestycji jest Banino Centrum niedaleko Trójmiasto. Wykonawcą jest firma HB Inwestycje, która wcześniej wybudowała w tym samym mieście osiedle domów szeregowych o nazwie „Kameralne Banino”. Aktualnie rozpoczęła się budowa kolejnych, które mają być nowoczesne i bardzo funkcjonalne. Domy, jakie powstaną na osiedlu Banino Centrum mają posiadać duże panoramiczne okna, co zapewni wysoki poziom nasłonecznienia. Ponadto projekt przewiduje budowę drogi dojazdowej, chodników oraz energooszczędnego oświetlenie na całym osiedlu. Każdy z domów będzie miał dostęp do wszystkich mediów, także do sieci światłowodowej.

Deweloper chce też, by wygląd zewnętrzy domów przyciągał uwagę, dlatego zdecydowano się na ciekawy design, jasne kolory, grafit oraz dużo szkoła. Osiedla Banino Centrum to osiedle w bardzo modnej obecnie zabudowie szeregowej. Nowoczesne nieruchomości znajdować się będą w centrum niewielkiego miasta, co zapewni dostęp do sklepów i przedszkoli, ale jednocześnie gwarantuje ciszę i spokój. Takie otoczenie tworzy komfortowe warunki do życia. Z Banina bardzo łatwo dojechać do Gdańska lub Gdyni, trasa samochodowe zajmuje około 20 minut. Działa również komunikacja miejska. Alternatywą jest również rower, którym można wygodnie się poruszać dzięki ścieżkom rowerowym.

Sprzedaż nowych domów już się rozpoczęła. Dostępne są nieruchomości o powierzchni około 100 metrów kwadratowych. Każdy dom posiada też oddzielną działkę, które doskonale sprawdzi się jak przestrzeń rekreacyjna dla wszystkich domowników. Ceny domów wahają się w graniach 300 tys. zł, co czyni je bardzo atrakcyjne cenowo w porównaniu z cenami mieszkań w Gdyni czy w Gdańsku. Budynki oddawane są w stanie deweloperskimi, dzięki czemu nabywca może samodzielnie zaaranżować wnętrze wedle indywidualnych upodobań. Budowa osiedla Banino Centrum podzielona została na III etapy. Pierwsze domy dostępne będą już na początku 2018 roku. Zakończenie etapu drugiego planowane jest w październik 2018 roku, ostatni etap ma zakończyć się w pierwszym kwartale 2019 roku. Kilkanaście nowych nieruchomości pozwoli znaleźć wygodę miejsce do osiedlenia się na stałe dla mieszkańców Trójmiasta oraz okolic.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.