Viva Garden (Warszawa)

Viva Garden

Viva Garden to projekt 9 domów w zabudowie bliźniaczej oraz 7 budynków wielorodzinnych Inwestycję tą charakteryzuje niska zabudowa. Termin realizacji budowy domów, deweloper ustalił na IV kwartał 2015 roku.

Osiedle usytuowane jest na terenie jednego z najbardziej atrakcyjnych miejsc do zamieszkania na terenie Warszawy – Białołęce. Niewątpliwymi atutami tej lokalizacji jest dostęp do terenów zielonych (np. Rezerwat Łęgi, Park Bródnowski) oraz rekreacyjnych. Wszystkie budynki otoczone są ogrodami, które pozwalają zaadoptować przestrzeń na wypoczynek i miejsce do zabaw dla dzieci.

Należy podkreślić, że wszystkie domy budowane są z zachowaniem tradycyjnej technologii. Pozwala to na utrzymanie komfortu i funkcjonalności. Dodatkowo wykorzystane podczas budowy rozwiązania determinują ekonomiczne nakłady na utrzymanie posesji.

Projekt Osiedla Viva Garden został przygotowany przez doświadczonych architektów. Inwestycja charakteryzuje się eleganckim zagospodarowaniem, posiada własną wewnętrzną drogę, alejki, wspólny teren zielony, a także plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

Warto nadmienić, że osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, dzięki Trasie Armii Krajowej oraz Mostowi Północnemu. Dodatkowo inwestycja Viva Garden posiada dogodne połączenie z infrastrukturą sąsiednich osiedli (tj. Bródna, Targówka i Tarchomina).

Rozkłady pomieszczeń zaprojektowanych w domach o zabudowie bliźniaczej cechuje duża funkcjonalność, jasne i przestronne wnętrza, a także rozwiązania zapewniające komfort oraz przytulność.

Osiedle jest ogrodzone drewnianym płotem, co sprzyja bezpieczeństwu mieszkańców. Wjazdu na teren posesji strzeże zamykana brama wjazdowa.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.