Osiedle Majowe (Gniezno)

Osiedle Majowe, Gniezno

IV etap inwestycji Osiedla Majowego stanowi kontynuację projektu budowy domów jednorodzinnych znajdujących się na granicy miasta Gniezna. Do inwestycji dojeżdża się od ulicy Pałuckiej. Etap IV obejmuje wzniesienie 52 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Do każdego domu przynależy również ogród. Domy posiadają powierzchnię 100 metrów kwadratowych – przestrzeń jest zagospodarowana na dwóch poziomach. Budynki usytuowane są na działkach ok. 400 metrów kwadratowych.

Osiedle Majowe to spokojna przestrzeń do życia, w której przyszli mieszkańcy z pewnością będą mogli odpoczywać po pracy, z dala od miejskiego zgiełku. Atutem inwestycji jest również doskonały dojazdu do centrum miasta.

Domy na Osiedlu Majowym (etap IV budowy) zostały zaprojektowane w taki sposób, aby łączyć wygodę i komfort użytkowania nieruchomości z estetyką i wysoą jakością wykonania. Na parterze domów zaprojektowano przestronny salon (w którym przygotowano miejsce na kominek) wraz z aneksem kuchennym. Na parterze znajduje się dodatkowo: przedsionek, pomieszczenie gospodarcze, a także toaleta. Piętro zostało zarezerwowane na trzy sypialnie oraz dużą łazienkę, w której można jednocześnie zamontować wannę jak i kabinę prysznicową. Domy posiadają również wykończone strychy, które mogą posłużyć za przestrzeń do przechowywania rozmaitych rzeczy. Do każdego domu przynależą dwa miejsca postojowe zlokalizowane przed budynkiem.

Osiedle majowe posiada dostęp do potrzebnej infrastruktury. Niedaleko inwestycji (ok. 1,5 kilometra) znajduje się Galeria Gnieźnieńska.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.