Osiedle domów jednorodzinnych (Ruda Śląska, ul.Wyzwolenia-Wrzosowa)

Ruda Śląska dombud

Przy ulicy Wyzwolenia-Wrzosowej, w Rudzie Śląskiej znajduje się osiedle domków jednorodzinnych, którego inwestorem jest firma P. B. DomBud.

Osiedle to składa się z 21 domów w zabudowie szeregowej, których powierzchnia użytkowa wynosi 108,39 metra kwadratowego. Dodatkowo domy posiadają poddasza (o wielkości 24 metrów kwadratowych), które można zaadaptować na np. sypialnianą cześć nieruchomości. Są to budynki, których budowa została już zakończona. Wszystkie domy posiadaj garaże. Cena domu wraz z gruntem waha się od 3409 do 3662 zł/m2. (Inwestor zamierza rozpocząć budowę kolejnych 15 domów o powierzchni 125,59 metrów kwadratowych, a także 2 domów o metrażu 120,16 metrów kwadratowych (budynku B9 i B16).

Cechą charakterystyczną budynków jest ich funkcjonalne zaprojektowanie. Nieruchomości oddawane są w stanie deweloperskim. Zostały wyposażone w instalacje grzewcze (kotły, grzejniki), instalacja alarmową i rolety zewnętrzne w oknach.

Osiedle usytuowane jest w spokojnej i cichej okolicy, z widokiem na leśne zagajniki i łąki. Dojazd do autostrady A4 zajmuje około 5 minut (dystans około 1,7 kilometra). Domy przy ulicy Wyzwolenia – Wrzosowej znajdują się około 11 kilometrów od Katowic i 16 kilometrów Gliwic. W odległości 400 metrów od osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej: linii 7 i 177. W promieniu około 3,5 kilometra są ośrodki rekreacyjne takie jak: Przystań Kochławice, Basen Miejski oraz Kino Cinema City.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.