Osiedle Bliskie, etap V (Poznań)

Osiedle Bliskie, etap V

Osiedle Bliskie etap V usytuowane jest w pobliżu zachodniej obwodnicy Poznania, a także węzła komunikacyjnego na Junikowie. Taka lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do miasta. Osiedle Bliskie znajduje się przy ulicy Szkolnej 115.

Osiedle Bliskie etap V składa się z 48 budynków, z których każdy posiada powierzchnie 73 metrów kwadratowych. Domy posiadają po dwie kondygnacje, na których zaprojektowano 4 pokoje oraz kominek. Projekt uwzględnia światłowód w każdym budynku. Domy usytuowane są na działkach o wielkości od 109 metrów kwadratowych. Cena nieruchomości wynosi od 339 tysięcy złotych.

Nazwa osiedla zawiera w sobie główną ideę inwestycji. Osiedle dzieli niewielka odległość od ważnych lokalizacji w okolicy, zarówno pod względem czasu dojazdu jak i dostępności infrastruktury. Niedaleko Osiedla Bliskie znajdują się liczne punkty usługowe, szkoły, przedszkola, przychodnie itp. Niebywałym atutem lokalizacyjnym Osiedla Bliskie jest sąsiedztwo lasów oraz jezior Wielkopolskiego Parku Narodowego, co sprzyja uprawnianiu zarówno pieszej jak i rowerowej turystyki.

Budynki na osiedlu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby możliwe było dogodne zagospodarowanie otoczenia. Domy posiadają funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Zaś na działkach zostały wydzielone części pod ogródki.

Za realizację inwestycji odpowiada firma JanDach, która działa na rynku od 1987 roku. Domy dostępne są w ramach rządowego programu „Mieszkanie Dla Młodych”

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.