Mirabelkowa Aleja (Łódź)

mirabelkowa aleja

mirabelkowa aleja

Złotno – to najbardziej ceniony i lubiany przez mieszkańców Łodzi rejon miasta. W tym miejscu, przy ulicy Podchorążych 49 realizowana jest inwestycja – Mirabelkowa Aleja. Jest to osiedle składające się z trzech etapów realizacji. Klienci w ramach oferty mogą wybierać spośród licznych domów i apartamentów.

Specyfiką omawianej inwestycji jest niska zabudowa. Osiedle – Mirabelkowa Aleja wyróżnia się spokojem i zielenią. Dodatkowo miejsce to cechuje niewielki ruch samochodowy. Projekt realizuje REAL Development Group sp. z o.o. sp.k.

Pierwszy etap inwestycji obejmuje zespoły budynków w zabudowie szeregowej. W ramach tych zespołów znajdują się 24 lokale (odpowiednio w trzech budynkach), 2 zabudowy bliźniacze, a także 6 segmentów. Dla przykładu mieszkanie o powierzchni 117,83 mkw, składające się z 5 pokoi kosztuje około 440 tysięcy złotych.

Drugi etap budowy osiedla Mirabelkowa Aleja to również zespoły budynków w zabudowie szeregowej. Ta cześć inwestycji składa się z 24 lokali znajdujących się w trzech budynkach. Spośród omawianych nieruchomości 8 lokali jest już gotowych, z kolei pozostałych 16, deweloper przygotowuje do oddania w terminie wrzesień – grudzień 2015 roku. Są to propozycje budynków dwulokalowych. Na parterze znajdują się trzypokojowe mieszkania z ogródkami. (Powierzchnia lokalu wynosi 68mkw). Pierwsze piętro to także lokale trzypokojowe, ale z opcją czterech pokoi. (Metraż lokali na piętrze to 82 mkw). Wszystkie nieruchomości mają zapewnione miejsce postojowe przed budynkiem.

Mirabelkowa Aleja to osiedle, które jest zamkniętą, elegancką i ogrodzoną enklawą. Wjazdu na osiedle strzeże ochrona, która dba o bezpieczeństwo mieszkańców. Warto wspomnieć, że każdy apartament i dom wyposażone są w instalację alarmową, jak również najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe.

Atutem omawianej inwestycji jest zaprojektowany plac zabaw dla dzieci z atestowanymi zabawkami. Dorośli również znajdą tu coś dla siebie, gdyż przy prywatnym stawie inwestor planuje część rekreacyjną właśnie dla starszych mieszkańców osiedla. Miejsce to będzie składało się z kliku sprzętów do ćwiczeń oraz ławeczek. Taka aranżacja przestrzeni umożliwi zadbanie o aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Deweloper przygotował wiele atrakcyjnych promocji dla zainteresowanych klientów. Należy do nich np.: połowa garażu gratis – kupując mieszkanie 82 mkw, można otrzymać połowę ceny garażu w gratisie, czy też możliwość zakupu lokalu 5 pokojowego z garażem w cenie 439 tysięcy.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.