Green Park w Łodzi

Green Park, Łódź

Firma Samson, będąca spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, ma swoją siedzibę w Niedomicach i zajmuje się budową domów jednorodzinnych w systemie deweloperskim. Inwestor ten wyróżnia się na rynku konkurencyjnością cen, wykorzystywaniem najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Firma Samson zajmuje się realizacją inwestycji w Łodzi, przy ulicy Winnej 24, w pobliżu Parku nad Jesionem. Osiedle Green Park składa się z trzech typów budynków jednorodzinnych, które zaprojektowane zostały w trzech modułach.

Moduł A składa się z 9 domów trzykondygnacyjnych, z których każdy posiada powierzchnię ok. 141 metrów kwadratowych. Znajdują się one na działkach o powierzchni od 162 do 313 metrów kwadratowych.

Moduł B stanowią cztery dwupiętrowe domy znajdujące się na działkach o powierzchni od 130 do 219 metrów kwadratowych. Są to najmniejsze obiekty inwestycji, a ich wielkość wynosi około 129 metrów kwadratowych.

W ramach projektu zaplanowano również Moduł C, który obejmuje 12 domów o powierzchni 147 metrów kwadratowych, usytuowanych na działkach o metrażu od 168 do 283 metrów kwadratowych. Jest to jedyny moduł, który w swoim projekcie zawiera dwustanowiskowy garaż. Wartość poszczególnych nieruchomości w trzech modułach waha się od 399 do 455 tysięcy złotych.

Osiedle Green Park w swoim układzie przypomina dziedziniec. Projekt łączy cechy architektury folwarcznej z XIX/XX wieku z nowoczesnymi rozwiązaniami współczesnego stylu. Termin realizacji III etapu inwestycji przypada na grudzień 2016 roku.

Osiedle Green Park cechuje spokojna okolica i malownicze usytuowanie. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. Na terenie osiedla zostały zaprojektowane tereny zielone, a także plac zabaw dla dzieci.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.