Dworskie Wzgórze (Kraków)

Dworskie Wzgórze, Kraków

Firma Dom-Bud zajmuje się realizacją inwestycji „Dworskie Wzgórze” w Więckowicach, w gminie Zabierzów. Nazwa osiedla nawiązuje do okolicy, w której znajdują się domy. W sąsiedztwie nieruchomości usytuowany jest kompleks dworski z XIX wieku. Składa się on z neogotyckiego dworu, spichlerza, dawnej wozowni, a także budynków gospodarczych.

Projekt uwzględnia domy jednorodzinne, które usytuowane są na dużych i kształtnych działkach o powierzchni od 12 do 24 arów. Aktualnie deweloper posiada w sprzedaży gotowe domy według projektu pracowni Perspektywy. Istnieje również możliwość zakupienia uzbrojonej we wszelkie media działki budowlanej, która znajduje się na ogrodzonym terenie planowanego w przyszłości osiedla.

Domy jednorodzinne są w stanie surowym otwartym. Ich powierzchnia wynosi 209,94 metrów kwadratowych, gdzie wielkość parteru to 125,96 metrów kwadratowych, a powierzchnia poddasza stanowi 83,98 metry kwadratowe. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny, pokój wypoczynkowy, oddzielną kuchnię, łazienkę, ciąg komunikacyjny, a także dwa pomieszczenia pomocnicze. Poddasze zostało zaadoptowane na cztery sypialnie i łazienkę. Nieruchomości znajdują się na działkach, których powierzchnia wynosi 12,55 ara.

Atutem osiedla „Dworskie Wzgórze” jest wyjątkowa lokalizacja –podkrakowska wieś. Osiedle znajduje się zaledwie kilkanaście kilometrów od samego centrum Krakowa. Miejsce to jest przeznaczone dla osób ceniących ciszę i spokój, a także możliwość korzystania z uroków otaczającej przyrody i aktywnego wypoczynku. Mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji znajdujące się w pobliżu: szkółkę jeździecką, strzelnicę sportową, a także pole golfowe.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.