Domy nad Wilgą (Kraków/Wrząsowice)

Na terenie aglomeracji krakowskiej, zaledwie 0,1 km na południe od Krakowa w malowniczo położonych Swoszowicach powstaje nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych – Domy nad Wilgą.

Kompleksowe osiedle domków jednorodzinnych – Domy nad Wilgą – zlokalizowane jest na granicy administracyjnej Krakowa i Wrząsowic w Swoszowicach przy ulicy Nad Wilgą. Są to niezwykle malownicze tereny, pełne zieleni, które okala rzeka Wilga oraz piękny starodrzew. Takie usytuowanie osiedla będzie idealne dla osób, które chciałyby zaznać wiejskiego klimatu, świeżego powietrza, zielonej przestrzeni, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z miejskiej infrastruktury. Domy nad Wilgą niewątpliwe dają taką możliwość.

Osiedle docelowo składać się będzie z 28 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita każdego z domów wyniesie 146 m2, a powierzchnia użytkowa 118,36 m2. Oprócz dwóch pełnych kondygnacji do użytku będzie dostępna dodatkowa przestrzeń na poddaszu. Na parterze umiejscowiony będzie przestronny salon z jadalnią i kuchnią oraz łazienką. Na piętrze znajdą się wygodne sypialnie, a także łazienka. Niewątpliwie ogromnym atutem inwestycji jest to, że nie posiada uciążliwych skosów na piętrze, co daje wiele możliwości aranżacji wnętrz. Dodatkowo powstające domy są optymalnie nasłonecznione, a zwarta i prosta kubatura ogranicza powstawanie mostków cieplnych i strat ciepła. Całość wykonana jest z nowoczesnych i sprawdzonych materiałów wysokiej jakości.

Za budowę nowego osiedla odpowiedzialny jest deweloper Invest House S.A. Projekt osiedla został przygotowany w oparciu nie tylko o najnowsze trendy architektoniczne, ale także przy jednoczesnym wsłuchaniu się w oczekiwania klientów, z którymi deweloper spotyka się przy sprzedaży wybudowanych inwestycji. Dzięki temu przy projektowaniu Domów nad Wilgą projektant zwrócił szczególną uwagę na urbanistykę osiedla. Według życzenia klientów powstanie większa liczna miejsc parkingowych, a mianowicie dwa miejsca postojowe na dom. Dodatkowo przy skrajnych domach jedno z miejsc postojowych będzie zadaszone, a do dyspozycji mieszkańców dodatkowo oddane będzie do użytku pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 7,8 m kw. Dla komfortu jazdy i parkowania powstaną także szerokie drogi i miejsca parkingowe. Deweloper nie zapomniał również o najmłodszych, którzy staną się nowymi lokatorami. Specjalnie dla nich powstanie plac zabaw. Całość dopełnią klimatycznie oświetlone ulice oraz różnorodne nasadzenia drzew i krzewów. Wszystko to stworzy idealnie zintegrowaną przestrzeń wspólną. Inwestor na uwadze miał także bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców. W związku z tym na osiedle będzie można dostać się poprzez zamykaną bramę wjazdową.

Domy nad Wilgą gwarantują możliwość obcowania z naturą oraz doskonałe połączenie z dużą aglomeracją miejską. Do stolicy województwa małopolskiego prowadzi m.in. znajdujący się 5 km dalej Węzeł Zakopianka i Autostrada A4 – 3,5 km. W odległości 150 m znajduje się również przystanek MPK. Odległość do Głównego Dworca Kolejowego to zaledwie 14,5 km, a do Lotniska w Balicach – 20 km.

Nieopodal inwestycji znajdują się także wszystkie niezbędne do komfortowego życia instytucje i lokale usługowe. W odległości 450 m funkcjonuje Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne „Lenkowo”, 500 m – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Victoria Center Primary School”, a 1,8 km – szkoła podstawowa. Mieszkańcy osiedla zakupy będą mogli zrobić w znajdującym się zaledwie 100 m dalej sklepie „Mario Market”. Nieco dalej, bo 250 m, znajduje się również apteka, a niespełna 2 km dalej kościół, boisko sportowe „KS Wróblewianka” i siłownia. Domy na Wilgą od Rynku Głównego w Krakowie dzieli zaledwie 11 km.

Domy będzie można nabyć od ok. 529 000 tys. zł (4 469 zł/m kw.). Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2019.

Invest House S.A jest doświadczoną firmą deweloperską, aktywnie działającą od wielu lat na rynku małopolskim. Realizuje inwestycje w sektorze budowlanym zarówno w małej jak i dużej skali. Przez kilka lat działalności na rynku dobrze poznali upodobania klientów, dzięki czemu wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom. Specjalizują się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowach indywidualnych, bliźniaczych i szeregowych.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.