Domy Kurpiowska (Gliwice)

Makrohouse Development sp. z.o.o. stworzył w Gliwicach na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli – Żerniki wyjątkowy projekt. W niewielkiej odległości od centrum miasta przy ulicy Kurpiowskiej powstaje miniosiedle, które docelowo składać się będzie z czterech domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle powstaje na pięknie zadrzewionej działce, a do każdej posesji prowadzić będzie prywatny dojazd.

Metraż powstających domów wynosić będzie 167 m kw., a za metr kwadratowy zapłacimy już od 3 742 zł. Koszt nieruchomości wraz z działką ok. 540 m kw. to 759 tys. zł brutto. Budynek D jako jedyny stanie na działce o powierzchni ok. 611 m kw. i jego cena wyniesie 797 tys. zł.

Nieruchomość będzie dwupiętrowa. Na parterze znajdzie się bardzo przestronny salon z jadalnią i aneksem kuchennym o powierzchni blisko 43 m kwadratowych, toaleta, kotłownia i garaż. Na piętrze deweloper przewidział trzy duże sypialnie, dwie łazienki, pralnię oraz garderobę.

Miniosiedle powstaje w bardzo bezpiecznej dzielnicy, ale dla jeszcze większego komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców jego teren będzie zamknięty. Niewątpliwym atutem osiedla są także znajdujące się w bliskim sąsiedztwie miejsca użyteczności publicznej – szkoły, przedszkola, sklepy i inne.

Dopełnieniem całej inwestycji jest bardzo nowoczesna architektura. Projekt osiedla zakładał wybudowanie maksymalnie funkcjonalnych i wygodnych domów pozwalających zachować prywatność przyszłym użytkownikom. Dodatkowo koszty eksploatacji domów będą niskie, gdyż deweloper postarał się o to, aby miniosiedle powstało z jak najwyższej klasy materiałów. W tym celu zastosował wodne ogrzewanie podłogowe. Jest to najbardziej energooszczędny system grzewczy.

Dodatkowo w domach zastosowana będzie wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, co jeszcze bardziej wpłynie na komfort przyszłych mieszkańców. Takie zastosowanie pozwala cieszyć się świeżym powietrzem bez konieczności otwierania okien. Mieszkańcy będą mogli zatem zapomnieć o przeciągach i pojawiającej się pleśni.

Ale to nie wszystko. Każdy dom wyposażony będzie w pompę ciepła – bezwzględnie jeden z najlepszych systemów ogrzewania na rynku. Koszty jego eksploatacji są niskie, a współczynnik COP określony został na poziomie 5. Urządzenie to jest także wielofunkcyjne i pozwala chłodzić pomieszczenia za pomocą jednego systemu. Ma też estetyczny wygląd i co najważniejsze jest bezpieczne dla dzieci.

Dla każdej pani domu spodoba się kolejne rozwiązanie zastosowane w powstających domach, a mianowicie odkurzacz centralny. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko ułatwia i przyspiesza sprzątanie, ale jest przyjazne alergikom, gdyż skutecznie usuwa z domu roztocza i kurz.

Firma MAKROHOUSE DEVELOPMENT powstała w wyniku rozszerzenia działalności firmy motoryzacyjnej MAKROCAR o działalność developerską. Ich dwudziestoletnie doświadczenie w biznesie, chcieli wykorzystać do tworzenia unikatowych projektów budowlanych w wyjątkowych lokalizacjach. Inwestycje, które realizują powstają przy współpracy z najlepszymi projektantami i wykonawcami, z uwzględnieniem najnowszych trendów w architekturze, wykorzystując innowacyjne rozwiązania a wszystko to w najlepszej relacji jakości do ceny, bo jak sami twierdzą zadowolenie klientów jest dla nich najważniejsze.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.