36 Dzielnica (Bąkowo, k. Gdańska)

Trójmiasto to jedno z najbardziej modnych miejsc na mapie Polsce pod względem osiedlenia się na stałe. Napływ nowej ludności generuje też kolejne inwestycji mieszkalne. Na obrzeżach Gdańska powstają nowoczesne osiedla oferujące bliskość aglomeracji i spokój przedmieść. Jednym z najnowszych tego typu inwestycji jest osiedle 36 Dzielnica w Bąkowie. Za budowę nieruchomości odpowiada deweloper AMprojekt, który od lat realizuje podobne projekty mieszkaniowe, jak m.in. Zielona Sadyba w Jankowie Gdańskim czy Pastelowe Osiedle w Baninie.

Malownicze tereny w Bąkowie to recepta na połączenie sielankowego otoczenia z dostępem do dużego miasta, gdzie można rozwijać się zawodowo i korzystać z różnorodnych atrakcji. Natomiast otoczenie lasów pozwoli cieszyć się kontaktem z naturą, a wygodne drogi dojazdowe pozwolą w krótkim czasie dojechać do pracy oraz szkoły. W ofercie osiedla 36 Dzielnica znajdują się domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, które pozwolą spełnić marzenia o posiadaniu własnego domu. Pierwszy etap inwestycji ma zakończyć pod koniec 2020 roku, natomiast całe osiedle oferujące blisko 200 nieruchomości będzie gotowe w czwartym kwartale 2022 roku.

Dostępne nieruchomości o zróżnicowanych powierzchniach od 102 do nawet 176 metrów kwadratowych pozwalają wygodnie zaaranżować dany segment. Wszystkie domy posiadają trzy kondygnacje. Parter to przestronny salon z aneksem kuchennym oraz toaleta, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż na jeden samochód. Na piętrze znajdować się będzie główna łazienka oraz sypialnie – w zależności od wielkości domu będą to dwa lub cztery pokoje. Ponadto dostępne będzie poddasze, które można ciekawie zagospodarować na gabinet do pracy lub strefy gier i zabaw dla dzieci.

Co ważne, każda nieruchomość posiada przynależy ogród, który pozwoli na stworzenie przepięknego ogrodu z własnymi warzywami, niewielkiego placu zabaw dla dzieci bądź patio do spotkań ze znajomymi na świeżym powietrzu. Każdy mieszkaniec osiedla samodzielnie decyduje o ostatecznym wyglądzie domu, bo segmenty są sprzedawane w stanie deweloperskim. Wykonawca oferuje jasną elewację, grafitowy spadzisty dach, panoramiczne okna i drewniane dodatki, dzięki czemu osiedle prezentuje się elegancko i nowocześnie.

Dogodne położenie i komfortowy układ to nie jedyne atuty osiedla, najważniejszym jest bardzo atrakcyjna cena, bo domy dostępne są już od 344 tys. zł. Oznacza to, że metr kwadratowy nieruchomości dostępny jest od 4,5 tysiąca złotach. Taka oferta cenowa sprawia osiedle 36 Dzielnica już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem. Większość domów, które powstają przy ul. Wilczej w Bąkowie została już sprzedanych. Część natomiast jest zarezerwowana.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.