Dworzysko w Rzeszowie

Dworzysko w Rzeszowie

Deweloper eDomus zajmuje się realizacją inwestycji Dworzysko. Są to propozycje domów szeregowych usytuowanych w północnej części Rzeszowa, wśród zabudowy jednorodzinnej.

Firma eDomus zajmuje się budownictwem mieszkaniowym od 2002 roku. Deweloper posiada określony standard realizacji inwestycji: otoczenie budynków przepełnione jest zielenią, znajdują się tam również elementy małej architektury oraz place zabaw dla dzieci. Każdą inwestycję realizowaną przez firmę eDomus cechuje wysoki standard wykonania i wykończenia.

Osiedle domów szeregowych Dworzysko w Rzeszowie to propozycja dla osób, które doceniają komfort i wygodę mieszkania. W ofercie znajdują się budynki wyposażone w cztery przestronne pokoje, garderobę, a także garaż. Projekt odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Każdy dom posiada dostęp do 2 – arowego ogrodu.

Osiedle znajduje się około 5 kilometrów od centrum miasta oraz blisko trasy Rzeszów – Kraków. Taka lokalizacja sprawia, że dojazd samochodem jak również środkami komunikacji miejskiej z osiedla Dworzysko do centrum miasta nie stanowi żadnego problemu.

W ofercie znajdują się domy o powierzchni 134,26 metra kwadratowego, które usytuowane są na działkach o wielkości 2,34 do 3,87 arów. Domy oddawane są w stanie deweloperskim. Wartość nieruchomości oscyluje wokół 415 tysięcy złotych.

Nieopodal Osiedla Dworzysko znajduje się restauracja utworzona w Dawnej Oficynie Dworskiej. Kiedyś w tej okolicy znajdował się Park Dworski, po którym aktualnie została aleja ciągnąca się wzdłuż ulicy Dworzysko z pięknymi starodrzewami, które tworzą ciekawy krajobraz do spacerów dla mieszkańców osiedla.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.