Zakątek Tuchomski (Tuchom)

Wizualizacja osiedla domów w zabudowie bliźniaczej

Zakątek Tuchomski to najnowsza inwestycja gdańskiego dewelopera Lokum. Buduje on nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w podtrójmiejskiej wsi Tuchom, tuż obok malowniczego jeziora Tuchomskiego. Łącznie powstanie aż 40 domów, które mają być gotowe już na początku 2023 roku. Zainteresowanie nową inwestycją jest spore ze względu na promocje cenowe, jakie proponuje deweloper dla pierwszych klientów.

Każdy segment liczyć będzie około 100 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Bardzo wygodny układ z otwartą strefą dzienną na parterze oraz częścią sypialnianą na zaadaptowanym poddaszu pozwoli ciekawe zaaranżować dom. Ponadto na parterze przewidziano dodatkowe pomieszczenie na gabinet bądź sypialnię dla gości. Na górze w większości domów wydzielić będzie można aż trzy pokoje oraz dużą łazienkę, na dole – salon z kuchnią i tarasem. Co ważne, każdy dom posiadać będzie niezależną, bardzo przestronną działkę rekreacyjną o powierzchni około 450 mkw. Duży atutem inwestycji są też dwa miejsca postojowe przy wszystkich nieruchomościach. Deweloper stawia na prostą i elegancką aranżację – biel, szarość i naturalny kamień. Wszystko to tworzy spójną całość, która będzie atrakcyjnie wyglądać przez długie lata.

Ogromnym atutem osiedla Zakątek Tuchomski jest sąsiedztwo przepięknego Jeziora Tuchomskiego, gdzie można miło spędzić czas podczas rodzinnych spacerów. Natomiast wygodny dojazd do Trójmiasta spokojnie pozwoli pogodzić pracę z mieszkaniem poza aglomeracją. Podróż do Gdyni trwa kilkanaście minut, a do Gdańska jedzie się około pół godziny. Ponadto do Tuchomia kursują autobusy komunikacji miejskiej. Niemniej lokalna infrastruktura stale się rozbudowuje, więc najważniejsze sprawy można załatwić na miejscu. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy spożywcze oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Inwestycja Zakątek Tuchomski podłączona jest do kanalizacji gminnej, co zdecydowanie ułatwi życia mieszkańcom kompleksu, gdyż konieczność posiadania szamba i wywozu nieczystości zawsze jest kłopotliwa. Pierwsi mieszkańcy nowego osiedla w Tuchomiu klucze do swoich nieruchomości otrzymają na początku 2023 roku. Koszt pojedynczego segmentu rozpoczyna się od 555 tysięcy złotych, co daje około 6 tys. zł za metr w zależności od danego domu. Taka stawka wydaje być bardzo przystępna przy bliskości Trójmiasta, gdzie ceny mieszkań w ostatnim czasie drastycznie poszyły w góry i w najpopularniejszych dzielnicach przekraczają nawet 10 tys. za mkw. Natomiast osiedle Zakątek Tuchomski daje poczucie niezależności oraz ciszę i komfort mieszkania na przedmieściach.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Zakątek Tuchomski

Miejscowość: Tuchom

Termin oddania: początek 2023

Deweloper: Lokum Deweloper

Tagi:

Jeden komentarz do “Zakątek Tuchomski (Tuchom)

  1. Mieszkanka Tuchomia pisze:

    Deweloper stawia blizniaki w inwestycji Zakątek Tuchomski a na przeciwko ma powstać rozbudowama Hala produkcyjno-magazynowa. Ja się pytam Jaki to Zakątek, gdy pod nosem będą Ci jeździć 50 ciężarówek dziennie, hałas i światło z lamp 24 h/7 ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.