Ustronie Wilanów (Warszawa)

Ustronie Wilanów to nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, które powstaje rzecz jasna na warszawskim Wilanowie. Inwestycja znajduje się przy ul. Bruzdowej 89B, zaledwie 10 km od centrum miasta. Dzięki bliskości zjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy, dojazd do centrum stolicy jest szybki i wygodny. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości kilkuset metrów od osiedla, co umożliwia łatwy dostęp do licznych linii komunikacyjnych dla niezmotoryzowanych.

Szczegóły inwestycji

Ustronie Wilanów to osiedle składające się z 20 domów bliźniaczych o powierzchni od 279 do 280 m². Każdy z nich posiada trzy kondygnacje wraz z parterem oraz poddaszem, a wysokość pomieszczeń wynosi od 290 do 293 cm. Domy zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym standardzie wykończenia, który obejmuje ogrzewanie podłogowe, rekuperację, system Smart Home, żaluzje zewnętrzne, monitoring oraz system alarmowy. Ponadto istnieje możliwość montażu klimatyzacji i instalacji fotowoltaicznej.

Architektura i design

Architektura tego nowo powstającego osiedla to połączenie prostych brył, stonowanej kolorystyki elewacji w tonacjach beżu, ciepłej bieli i jasnej szarości oraz dużych przeszkleń. Wszystkie te elementy tworzą unikalny design, który wpisuje się w kameralny charakter dzielnicy. Spadziste dachy z dużymi lukarnami dodają projektowi funkcjonalności oraz stylu. Wszystkie budynki zostały rozmieszczone w nieregularnych odstępach od drogi dojazdowej, co nadaje osiedlu willowy charakter, różniący się od typowych, powtarzalnych miejskich zabudowań.

Udogodnienia i standardy bezpieczeństwa

Inwestycja, która powstaje na warszawskim Wilanowie oferuje szeroki wachlarz udogodnień dla przyszłych mieszkańców. Każdy z domów posiada duży ogród o powierzchni około 300-350 m² z przestronnym tarasem, który zapewnia miejsce do relaksu i wypoczynku. Dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa swoich lokatorów osiedle będzie monitorowane przez całą dobę oraz w pełni ogrodzone. Każda nieruchomość ma zapewnić optymalne warunki mieszkalne.

Bliskość przyrody i infrastruktura

Wilanów znany z licznych terenów zielonych i rekreacyjnych. W okolicach osiedla znajduje się Rezerwat Przyrody Morysin oraz malownicza plaża Wilanów-Zawady nad Wisłą, które zachęcają do aktywnego spędzenia czasu wolnego. Mieszkańcy mogą korzystać z licznych obiektów sportowych. Znajdują się tam The Little Gym (ok. 400 m) oraz centrum sportowe (ok. 500 m). W promieniu jednego kilometra od inwestycji znajdują się również liczne place zabaw.

Edukacja i opieka medyczna

W najbliższej okolicy osiedla Ustronie Wilanów znajdują się trzy placówki edukacyjne, co czyni to miejsce idealnym dla rodzin z dziećmi. Najbliżej położone jest Niepubliczne Przedszkole „Ala Ma Kota” (ok. 250 m). Bliskość ośrodków zdrowia to kolejny atut tej lokalizacji. Mieszkańcy będą mieć łatwy dostęp do opieki medycznej w Nova Dentis, która znajduje się w odległości nieco ponad 600 m od omawianej inwestycji.

Handel i usługi

W pobliżu naszego osiedla znajduje się szereg lokali handlowo-usługowych. Kilkaset metrów będzie dzielić Ustronie Wilanów od Galerii Vogla. Dzięki pieszym dojściom do ul. Sytej w szybki sposób dostaną się do pobliskiego centrum handlowego.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Ustronie Wilanów

Miejscowość: Warszawa

Termin oddania: IV kw. 2025

Deweloper: SGI sp. z o.o.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.