Twój dom na Malinowej (Pruszowice, k. Wrocławia)

„Twój Dom na Malinowej” to nowa inwestycja powstająca nieopodal Wrocławia w Dobrzykowicach. Deweloper oferuje 4 domy wolnostojące, z których najtańszy można nabyć już za jedyne 799 tys. zł.

LARGO HOUSE SP. Z O.O. SP.K. znany jest z realizacji osiedli domów jednorodzinnych w Pruszowicach przy ul. Zielonej i Gwiezdnej. Osiedla te cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zostały bardzo dobrze przyjęte przez klientów. Idąc za ciosem, deweloper rozpoczął kolejną inwestycję – „Twój Dom na Malinowej”, która stanowi kontynuację wcześniejszych jego przedsięwzięć. Zainteresowani najnowszą ofertą LARGO HOUSE SP. Z O.O. SP.K. będą mogli wybrać jeden z czterech zbudowanych z najlepszych materiałów, dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych. Powierzchnia budynków wynosić będzie od 157 do 161 m kw. Nieruchomości położone będą na dużych działkach o powierzchni od 600 do 900 m kw.

Deweloper przewidział wybudowanie trzech domów 6-pokojowych – „Dom pod Hikorą 2” oraz jednego 5-pokojowego – „Dom w Aurorach”. Za ich projekt odpowiedzialne jest biuro Archon. Dotychczas LARGO HOUSE SP. Z O.O. SP.K. wybudował już 17 domów według projektu „Dom w Aurorach”. Na parterze znajduje się przestronny salon, kuchnia, łazienka oraz garaż. Na piętrze z kolei 4 pokoje, łazienka i garderoba. Słuchając jednak opinii klientów inwestor postanowił uzupełnić ofertę o nowy projekt – “Dom pod Hikorą”, który posiada dodatkowy pokój na parterze. Może on służyć zarówno jako gabinet, jak i pokój gościnny.

To, co wyróżnia „Twój Dom na Malinowej” to funkcjonalny rozkład pomieszczeń, które można dowolnie adaptować. Nabywców z pewnością zachwyci także: dopracowane w szczegółach wykończenie elewacyjne budynków, nowoczesna pergola z wykończonym tarasem, wybrukowane podjazdy i drogi oraz nowoczesne, ogrodzenie gabionowe. Ogromną zaletą powstających domów jest ich energooszczędność, którą zapewnia m.in. trzyszybowy pakiet okienny z elektrycznie sterowanymi roletami oraz system ogrzewania podłogowego z podziałem na strefy w całym domu.

Plusem powstającej inwestycji jest również jej położenie. Po ciężkim dniu pracy mieszkańcy znajdą tu spokój i będą mogli się zrelaksować we własnym ogrodzie. Jednocześnie nie muszą rezygnować z udogodnień, które oferuje bliskość miasta. Nowe osiedle położone jest w centrum Dobrzykowic, co zapewnia łatwy i szybki dostęp do szkół, przedszkoli, żłobków, sklepów i pozostałych usług. W pobliżu znajdują się również ważne węzły komunikacyjne, m.in. wschodnia obwodnica Wrocławia (2,5 km), którą komfortowo dojedzie się do stolicy województwa dolnośląskiego, autostrada A4 oraz droga ekspresowa S8. Świetną alternatywą dla osób niezmotoryzowanych jest kolej miejska oraz rozbudowane linie autobusowe.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.