Słoneczne Wiczlino (Gdynia)

Widok z góry na osiedle domów jednorodzinnych

Marzenie o posiadaniu własnego domu nie musi oznaczać długiej i kosztownej budowy. Deweloperzy w całej Polsce realizują kolejne osiedla domków jednorodzinnych, które wymagają tylko wykończenia i można się wprowadzać. Tego typu osiedle powstaje właśnie w Gdyni. W zachodniej części miasta rozpoczęła się budowa domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle Słoneczne Wiczlino realizowane jest przez dewelopera ADJ Investment. Projekt architektoniczny powstał pracowni Constructiva z Kosakowa. Prace budowlane mają zakończyć się pod koniec 2023 roku.

Nowoczesne osiedle budowane jest z myślą o młodych małżeństwach, które szukają komfortowego miejsce do zamieszkania na stałe. Dom zapewnia przestrzeń i wygodę, gdy rodzina się powiększy. Takich zalet nie ma mieszkanie w bloku. W przypadku osiedla Słoneczne Wiczlino ogromnym atutem jest również lokalizacja. Dzielnica Wiczlino zapewnia wygodny dojazd do centrum miasta, a rozwinięta sieć połączeń komunikacji miejskiej pozwoli na przemieszczenia się także osobom niezmotoryzowanym. Poza tym w pobliżu osiedla dostępne są różne sklepy, punkty usługowe i co ważniejsze – szkoła podstawowa, żłobki i przedszkola. W bliskiej odległości znajduje się też liceum oraz park, gdzie można uprawiać jogging bądź wybrać się na rodzinny spacer.

Osiedle Słoneczne Wiczlino budowane jest pomiędzy ulica Stankiewicza i Teligi. W jego skład wejdzie 20 domów w zabudowie bliźniaczej, które będą realizowane w kilku etapach. Każdy segment liczyć będzie 128 metrów kwadratowych powierzchni. Dodatkowo wszystkie domy posiadać będą poddasze, które będzie można dowolnie zaaranżować i zwiększyć metraż domu. Wygody podział na strefę dzienną na dole i nocną na górze, gdzie zaprojektowano aż 4 pokoje, zapewni optymalny rozkład domu. Ponadto wszystkie domy posiadać będą jednostanowiskowy garaż w bryle budynku oraz miejsce postojowe na podjeździe. Dużą zaletą Osiedla Słoneczne Wiczlino jest niezależna działka o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych. Każdy z mieszkańców będzie mógł indywidulanie ją zaaranżować.

Warto też wspomnieć o modnym designie, jakie wyróżniać będzie kompleks wśród innych w okolicy. Spójne połączenie bieli, szarości i naturalnego drewna, tworzy bardzo atrakcyjną całość. Do tego wysokie okna i przeszklony balkon gwarantuje dostęp do naturalnego oświetlenia. Do klientów z pewnością przemawiać będzie też cena, gdyż za metr kwadratowych domu na Osiedlu Słoneczne Wiczlino zapłacimy niecałe 7 tys. złotych. Jednak ze względu na duży metraż cały segment kosztuje około 900 tysięcy złotych.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Osiedle Wiczlino

Miejscowość: Gdynia

Termin oddania: koniec 2023

Deweloper: ADJ Investment

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.