Osiedle Pastell (Warszawa)

Osiedle Pastell zlokalizowane jest na warszawskiej Białołęce, dokładnie na ul. Kazimierza Pułaskiego 20 ok. 10 km od centrum stolicy. Ta spokojna i żyjąca w wolnym tempie dzielnica oferuje doskonałe połączenie zarówno z centrum miasta, jak i innymi miejscami w Warszawie dzięki rozwiniętej sieci komunikacyjnej.

Inwestycja

Osiedle Pastell to nowoczesne osiedle składające się z 69 domów szeregowych, każdy z nich ma trzy kondygnacje wraz z parterem oraz poddasze. Wysokość pomieszczeń w zależności od kondygnacji wynosi od 260 do 280 cm. Domy oferowane są w standardzie deweloperskim. W ten sposób przyszli właściciele będą mieć możliwość dowolnej aranżacji wnętrz zgodnie z własnymi upodobaniami. Powierzchnia nieruchomości waha się między 102 m² a 112 m², a przydomowe działki mają od 107 m² do 216 m².

Komunikacja

Najbliższa stacja kolejowa Warszawa Płudy umożliwia szybki i wygodny dojazd do centrum. Ponadto liczne przystanki autobusowe i tramwajowe będą ułatwiały przyszłym lokatorom osiedla codzienne przemieszczanie się. Inwestycja Pastell jest dobrze skomunikowana. W odległości ok. 600 metrów znajduje się przystanek autobusowy, a nieco dalej przystanek tramwajowy. Mieszkańcy mogą korzystać z licznych linii komunikacyjnych (R90, RL, S3, 1, 2, 4, 17, Z76, 126, 133, 152, 176, 186, 211, 233, 234, 314, 326, 509, 511, 516, 518, 705, 723, 731), które zapewnią wygodny dostęp do różnych części miasta. Dzięki temu nawet bez samochodu, można szybko i sprawnie dostać się do pracy, szkoły czy na zakupy.

Otoczenie

W promieniu kilometra od inwestycji znajduje się bogata infrastruktura społeczna. Są tu dwie placówki medyczne, dziewięć placówek edukacyjnych, kawiarnia lub restauracja, sześć sklepów oraz trzynaście obiektów sportowych. Dzięki temu mieszkańcy mają wszystko, co potrzebne do codziennego życia w zasięgu ręki. W najbliższej okolicy znajdują się również parki, gdzie można spędzić czas na świeżym powietrzu.

Udogodnienia

Osiedle Pastell charakteryzuje się wysokim standardem i dbałością o środowisko. Domy wyposażone są w instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła, które mają mieć ekologiczny wpływ na najbliższe otoczenie i ekonomicznie ogrzewać całe domostwo. W standardzie znajdzie się również miejsce dla ogrzewania podłogowego oraz rekuperacji. Cały teren osiedla ma być ogrodzony, co zwiększy poczucie bezpieczeństwa. Na jego terenie przewidziano miejsca postojowe naziemne.

Terminy i oferta

Budowa osiedla rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2024 roku, a planowane oddanie do użytkowania ma nastąpić w drugim kwartale 2025 roku. Weisenburger Development Sp. z o.o., odpowiedzialny za realizację inwestycji, zadbał o każdy detal, aby przyszli mieszkańcy mogli cieszyć się wygodą i funkcjonalnością swoich nowych domów. Aktualnie wszystkie 69 domów jest dostępnych do sprzedaży, a to stanowi doskonałą okazję dla tych, którzy marzą o zamieszkaniu w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej części Warszawy.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Osiedle Pastell

Miejscowość: Warszawa

Termin oddania: I kw. 2025

Deweloper: Weisenburger Development Sp. z o.o.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.