Osiedle Osówka (Szczecin)

osiedle osówka

Osiedle domków jednorodzinnych Osówka to inwestycja realizowana przez firmę Vastbouw Polska Sp. z o.o., która prowadzi działalność deweloperską w ramach realizacji budowy domów jednorodzinnych jak i wielorodzinnych, współpracując przy tym z wykonawcami we wszystkich branżach budowlanych.

Osów to dzielnica Szczecina, która charakteryzuje się niską zabudową oraz zróżnicowanym terenem. Sąsiedztwo Puszczy Wkrzańskiej, a także Szczecińskiej Gubałówki nadają temu miejscu wyjątkowego i urokliwego klimatu.

Inwestycja w większości składa się z domów jednorodzinnych o zabudowie bliźniaczej, dwu bądź cztero-lokalowej, których powierzchnia użytkowa wynosi 141,63 metry kwadratowe.

Alternatywę dla mieszkań czteropokojowych stanowią nowoczesne (np. Ultra, Long) lub tradycyjne domy wolnostojące, których metraż waha się od 80 do 103 metrów kwadratowych. Modernistyczne obiekty cechują się znacznymi przeszkleniami. Z kolei budynki oparte na tradycyjnych projektach prezentują ciepły i łagodny charakter wykonania. Warto nadmienić, że na powierzchni około 80 metrów kwadratowych zaprojektowano salon, trzy sypialnie, kuchnię oraz dwie łazienki. Firma Vastbouw Polska Sp. z o.o. posiada opcję wykonania domów „pod klucz” oraz możliwość dostawienia wiaty garażowej na życzenie klienta.

Inwestycja Osówka zawiera również w swoich planach domy cztero-rodzinne o nowoczesnej zabudowie. Na parterze budynku zaprojektowane zostały lokale mieszkalne o powierzchni użytkowej 75 metrów kwadratowych, które dodatkowo posiadaj ogródki przydomowe. Z kolei na piętrze znajdują się mieszkania, których metraż wynosi 85 metrów. Lokale te posiadają tarasy. Odpowiednio zaprojektowane pomieszczenia w domach cztero-rodzinnych, pozwalają na ergonomiczne zagospodarowanie wnętrz.

Warto nadmienić, że domy są budowane w tradycyjnej technologii z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów budowlanych.

Cena nieruchomości (lokal mieszkalny w budynku cztero-segmentowym), której powierzchnia wynosi 84,53 metra kwadratowego wynosi około 395 tys. złotych.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.