Osiedle Nad Stawem w Szczecinie

Osiedle Nad Stawem

Firma Dom Dla Ciebie spółka cywilna znajduje się na rynku nieruchomości od 2000 roku. Zajmuje się realizacją inwestycji budowalnych w postaci domów w stanie deweloperskim. Aktualnie jednym z projektów firmy jest Osiedle nad Stawem będące zamkniętym kompleksem domków jednorodzinnych.

Inwestycja znajduje się w Mierzynie, który sąsiaduje bezpośrednio z zachodnimi dzielnicami Szczecina. Dojazd do centrum miasta Szczecin to odległość zaledwie 6 kilometrów. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Tytusa i Wichrowej.

Projekt składa się z domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej (24 budynki) oraz bliźniaczej (20 budynków). Domy w zabudowie wolnostojącej dostępne są w wariancie 160, a także 164 metrów kwadratowych powierzchni. Z kolei domy w zabudowie bliźniaczej zostały zaprojektowane w wersji: mały bliźniak (92/109 metrów kwadratowych) oraz duży bliźniak (135 metrów kwadratowych).

Domy w zabudowie wolnostojącej na parterze posiadają zaprojektowaną: kuchnię, pokój, salon, łazienkę, z kolei na poddaszu cztery sypialnie. W domach typu bliźniak projekt zakłada na parterze kuchnię, salon, łazienkę, zaś na pierwszym piętrze trzy sypialnie i dodatkową łazienkę.

Osiedle usytuowane jest w malowniczej okolicy, z której rozpościera się widok na Puszcze Wkrzańską i panoramę Szczecina. W samej miejscowości Mierzyn znajduje się infrastruktura: oświatowa (szkoła podstawowa, przedszkole), usługowo-handlowa, a także gastronomiczna (restauracje, hotele). Za granicami Mierzyna jest Castorama, a także Galeria Ster.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.