Osiedle “Ku słońcu” w Szczecinie

osiedle ku słońcu

Projekt III. etapu budowy osiedla „Ku Słońcu” jest autorstwa pracowni architektonicznej Arco. Inwestycja mieszkaniowa mieści się przy ulicy Kazimierskiej 3, w dzielnicy Gumieńce, w Szczecinie. Planowana data zakończenia budowy przypada na lipiec 2017 roku.

III etap osiedla „Ku Słońcu” to projekt wyróżniający się wysoką dbałością o szczegóły oraz zapewniający swoim mieszkańcom pełny komfort życia.

Deweloper, firma Polnard posiada w swojej ofercie 182 mieszkania, których metraż waha się od 30 do 105 metrów kwadratowych. Mieszkania dostępne są w wariancie jedno, dwu, trzy i czteropokojowym. Należy podkreślić, że większość lokali posiada oddzielną kuchnię, bądź możliwość wydzielenie jej. Dodatkowo projekt zakłada pomieszczenia przeznaczone na garderobę, jako standard w każdym mieszkaniu. Lokale wyposażone są w duże okna, dzięki czemu pomieszczenia są widne i słoneczne. Mieszkania znajdujące się na parterze wyposażone są w ogródki, zaś na piętrach znajdują się balkony, loggie, a także tarasy do 60 metrów kwadratowych.

Atutem proponowanych mieszkań są ustawne pokoje na planach kwadratu, a także możliwość przeprowadzenia zmian aranżacyjnych przy wsparciu fachowców.

Etap III osiedla „Ku Słońcu” to inwestycja, którą cechuje dobra lokalizacją. Do przystanku tramwajowego mieszkańcy są w stanie dojść w 2 minuty, zaś dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje około 7 minut.

Osiedle posiada starannie zaprojektowaną zabudowę. Wewnątrz inwestycji znajdują się tereny zielone, dwa place miejskie, tereny rekreacyjne, a także liczne punktu usługowe. Dokoła zabudowy osiedla występuje pełna infrastruktura. Znajdują się tutaj liczne: przedszkola, szkoły, restauracje, a także przychodnie i sklepy.

Tagi:

Jeden komentarz do “Osiedle “Ku słońcu” w Szczecinie

  1. Anna pisze:

    Kupiłam od Polnordu słoneczne mieszkanie 60 m2 z uwagi na standard wykonania i niskie koszty eksploatacji. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.