Osiedle domów, ul. Strachocińska (Wrocław)

osiedle domów, ul. Strachocińska

Wrocław w niedługim czasie wzbogaci się o nowe, bardzo nowoczesne osiedle domków mieszkalnych. Inwestycja realizowany obok ulicy Strachocińskiej, gdzie deweloperzy dostrzegali potencjał lokalizacyjny już budzi zainteresowanie wśród dolnośląskiej społeczności. Firma deweloperska Lucas Dom planuje najpierw budowę ośmiu domów szeregowych, które łącznie zapewnią 30 bardzo komfortowych lokali mieszkalnych. Niewykluczone, że w kolejnych latach powstanie więcej tego rodzaju zabudowy, gdyż inni deweloperzy już zapowiadają następne inwestycje.

Wrocławski deweloper na pozwolenie na budowę przy ul. Strachocińskiej 164, na działce o powierzchni 3718 metrów kwadratowych, starał się od czerwca 2018 roku. Cały projekt architektoniczny przygotowało biuro Michał Pisarski Pracownia Projektowa Studio M. Zgodnie z założeniami mieszkania na parterze liczyć będą około 65 mkw. Jednak każde będzie miało przynależny ogród, którego powierzchnia może wynieść od 60 do aż 250 metrów kwadratowych. Mieszkania na piętrze będą większe, prawie 80-metrowe, co z pewnością sprawdzi się w przypadku większych rodzin. Ponadto mieszkania na piętrze będą posiadały poddasze, który będzie można zaadaptować na dodatkową przestrzeń mieszkalną. Atutem będą również przestronne tarasy o powierzchni blisko 25 mkw, które w okresie letnim stworzą najlepsze miejsce na relaks.

To już kolejna inwestycja firmy Lucas Dom na wrocławskim rynku. Wcześniej deweloper oddał do użytku osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Sienna 4. Teraz tworzy bardziej skoncentrowaną zabudowę na Wojnowie. Nowe nieruchomości wyróżnia ciekawa konstrukcja, zbliżona do piętrowych domów jednorodzinnych. Spadzisty dach w kolorze grafitowym kolorystycznie koresponduje w główną częścią elewacji. Dopełnieniem koncepcji wizualnej jest czerwona cegła i biały tynk. Ciemniejszy kolory balustrady i duże okna zapewniają dużą dozę światła i przytulność wnętrz.

Mieszkańcy Wrocławia czekają na tę inwestycję ze względu na wygodne położenie. W bliskiej odległości znajdują się niezbędne sklepy, punkty medyczne i lokale usługowe. Infrastruktura drogowa jest na najwyższym poziomie. Do centrum aglomeracji można bardzo łatwo dojechać samochodem lub komunikacją miejską. Podróż zajmuje nie więcej niż kwadrans. Bardzo przyjemne otoczenie tej dzielnicy z pewnością przypadnie do gustu rodzinom z dziećmi oraz osobom aktywny. W bliskiej odległości znajduje się Las Strachociński, nie brakuje też ścieżek spacerowych i rowerowych, które prowadzą nad brzeg Odry. Inwestycja na wrocławskich Wojnowie ma być gotowa w drugim kwartale 2019 roku.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.