Lubelskie Zacisze w Lublinie

Lubelskie Zacisze

Lubelska Osada Spółka Z O. O. to firma zajmująca się realizacją inwestycji w Pliszczynie koło Lublina. Deweloper realizuje budowę osiedla domków jednorodzinnych „Lubelskie Zacisze”. Posiada wieloletnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym. Inwestycje realizowane przez przedsiębiorstwo Lubelska Osada spółka Z O. O. łączy ciekawa lokalizacja. Budynki najczęściej usytuowane są blisko centrum miasta, ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku.

Osiedle „Lubelskie Zacisze” w Pliszczynie koło Lublina to inwestycja w trakcie realizacji. Projekt zakłada realizację 20 budynków jednorodzinnych wraz z wewnętrzną drogą dojazdową. Osiedle jest usytuowane w odległości 6 kilometrów od Lublina. Posiada dogodne połączenie z komunikacją miejską.

Każdy budynek będzie usytuowany na działce o wielkości 1000 metrów kwadratowych. Należy nadmienić, że projekty budynków prezentują rozwiązania nowoczesnej architektury, co sprawia, że inwestycja jako całość prezentuje się bardzo ciekawie. Powierzchnia całkowita każdego z budynków wynosi 216,86 metrów kwadratowych, z czego powierzchnia użytkowa to 183,90 metrów kwadratowych. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,70 metra. Dodatkowo do każdego domy przynależy dwustanowiskowy garaż o powierzchni 32,95 metrów kwadratowych.

W ofercie domków jednorodzinnych w Pliszynie koło Lublina na parterze zaprojektowano salon połączony z jadalnią. Na poddaszu z kolei znajduje się apartament z garderobą i balkonem, a także dwie sypialnie. Dodatkowo zaprojektowano pokój, który może służyć jako gabinet, bądź dodatkowy pokój np. dla gości. Planuje się, aby domy zostały pokryte czterospadowym dachem. Domy jednorodzinne dostępne są w wersji podstawowej (standardowej), bądź w formie odbicia lustrzanego. Deweloper w swojej ofercie zaznacza, że istnieje możliwość zaadoptowania poddasza.

Tagi:

Jeden komentarz do “Lubelskie Zacisze w Lublinie

  1. Staszek Artur pisze:

    inwestycja zakończona
    prosze o likwidacje informacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.