Green Garden II w Lublinie

Green Garden 2

Firma Profit zajmuje się realizacją inwestycji budowalnych od ok. 20 lat. Od 2008 roku działa również na obszarze deweloperskim. Swoje prace wykonuje na terenie całego kraju jak również za granicą np. na terenie Belgii, Holandii i Francji. Firma Profit świadczy kompleksowe usługi od pozyskania gruntów, do samego przekazania gotowych lokali mieszkalnych.

Deweloper zajmuje się realizacją inwestycji Green Garden II przy ulicy Sławinkowskiej w Lublinie. Osiedle składa się z ośmiu segmentów w budynkach bliźniaczych, których powierzchnia wynosi 168 metrów kwadratowych 173,49 metrów kwadratowych, 175 metrów kwadratowych, 235,03 metrów kwadratowych. Domy znajdują się na działkach o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych. Budynki połączone są w rozmaitych konfiguracjach.

Atutem omawianej inwestycji mieszkaniowej jest lokalizacja. Osiedle Green Garden II znajduje się nieopodal inwestycji Green Garden. Jest to wyjątkowo malownicze miejsce należące do najbardziej atrakcyjnej lokalizacji w całym mieście Lublinie. Dzielnica nawiązuje do willowej zabudowy. Znajdują się tu najnowsze rozwiązania architektoniczne. Elewacja budynków w zabudowie bliźniaczej stanowi połączenie bieli z drewnianymi elementami. Przed budynkami znajduje się wjazd na posesję połączony z wjazdem do garażu. Pomiędzy budynkami prowadzi droga wewnętrzna.

Dodatkowym atutem osiedla Green garden II jest sąsiedztwo Ogrodu Botanicznego, tereny zielone, a także prestiżowe zagospodarowanie terenu.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.