Wille Szczęśliwice (Warszawa)

Wille Szczęśliwice

Na warszawskiej Ochocie firma Dream Houses Development wybuduje ciekawe osiedle domów o różnej formie zabudowy. W planach jest stworzenie ośmiu budynków bliźniaczych lub szeregowych. Nowe nieruchomości mają być gotowe już za rok. Przestronne budynki do nawet 251 metrów kwadratowych powierzchni mają zachęcić zamożniejszych mieszkańców stolicy do zamieszkania w komfortowym miejscu. Ponadto nietypowa architektura wyróżnia nową ofertę na tle konkurencji.

Spółka Dream Houses Development uruchomiła już sprzedaż poszczególnych nieruchomości należących do osiedla Wille Szczęśliwice. Do nowych domów przy ulicy Zadumanej pierwsi lokatorzy będą mogli wprowadzić się już w drugim kwartale 2020 roku. Atutem nowej inwestycji jest przede wszystkim lokalizacja, którą docenią osoby aktywny oraz rodziny z dziećmi. Nieopodal znajduje się wiele trenów zielonych, w tym duży obszar Park Szczęśliwickiego. Z łatwością można skorzystać z rowerowych ścieżek czy zrobić wspólny piknik.

Pomimo spokojnej okolicy dojazd do centrum nie jest kłopotliwy. Dostępność do dużego węzła komunikacyjnego przy Alejach Jerozolimskich pozwala na sprawne poruszanie się po całej aglomeracji zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W bliskiej odległości są też sklepy i różnorodne lokale usługowe, dzięki czemu można bieżące sprawy załatwiać na miejscu. Niemniej każdy dom posiadać będzie garaż na przynajmniej jedno auto, a obok nieruchomości wyznaczone zostanie dodatkowe miejsce postojowe na drugi samochód.

Wille Szczęśliwice to aż osiem dwupiętrowych domów z bardzo przestronnymi ogrodami i tarasami. Nowoczesne osiedle będzie ogrodzone, a bramki i furtki będą otwierane automatycznie od ulic Włodarzewskiej i Zadumanej. Ma to zapewnić wszystkim mieszkańcom wysokie poczucie bezpieczeństwa. Domy będą dostępne w dwóch wersjach: bliźniaczej oraz szeregowej. Cztery zaplanowane szeregówki będą liczyły około 170 metrów kwadratowych, natomiast dwa bliźniaki nawet 250 mkw każdy. Ze względu na wysoki koszt luksusowych nieruchomości tylko nieliczny będę w stanie zapłacić około 2 mln złotych za jeden z niezwykłych domów.

Przyszli lokatorzy mogą samodzielnie zadecydować o układzie pomieszczeń, by dom spełniał wszelkie ich oczekiwania. Standardowy projekt przewiduje pięć lub sześć pokoi. Na paterze zaplanowano małą łazienkę oraz salon z aneksem kuchennym i przejście do ogrodu, a na pierwszym piętrze przynajmniej trzy sypialnie i główną łazienkę. Ostatnia kondygnacja to dodatkowy pokój dzień, piękny taras i pomieszczenie gospodarcze. Architektura domów na osiedlu Wille Szczęśliwice zawracać będzie uwagę. Została przygotowana przez doświadczony zespół pracownia Jednacz Architekci. Choć bryła budowli jest prosta, to jej elewacja z płytki klinkierowej oraz wykończenie z wykorzystaniem antracytowych elementów sprawia, że nie da się przejść obok niej obojętnie. Taki design będzie modny i cenionych przez wiele kolejnych lat.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.