Ustronie Mokotów (Warszawa)

Prestiżowe osiedle domów szeregowych wkrótce zostanie oddane do użytku na warszawskim Mokotowie. Nową inwestycję realizuje deweloper SGI, dla którego jest to pierwsze osiedle domów jednorodzinnych w portfolio. Budowa kilkunastu domów powoli dobiega końca Klucze do nowych nieruchomości lokatorzy będą mogli odbierać jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku.

Ustronie Mokotów budowane jest przy ulicy Rodzynkowej na Dolnym Mokotowie. Nowoczesna i bardzo kameralna inwestycja z pewnością sprawdzi się dla młodych rodzin, które poszukują komfortowego domu jednorodzinnego do osiedlenia się na stałe. Kompleks składa się z 21 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni od 177 do 187 metrów kwadratowych. Wszystkie domy składają się 5 pokoi oraz przestronnego ponad stumetrowego ogródka, który można swobodnie zaaranżować na strefę zabaw dla dzieci.

Osiedle Ustronie Mokotów zachwyca swoim wyglądem. Niska, willowa zabudowa w otoczeniu zieleni pozwoli cieszyć się spokojem i ciszą w dogodnym miejscu. Dojazd do centrum Warszawy trwa zaledwie kilka minut, więc łatwo pogodzić pracę czy szkołę z mieszkaniem na przedmieściach stolicy. Niemniej bardzo rozwinięta infrastruktura na Mokotowie pozwoli załatwić wszelkie sprawy na miejscu. W pobliżu nie brakuje przedszkoli, szkól czy sklepów. Każdy dom posiada przestronny garaż na dwa samochody oraz miejsce postojowe na podjeździe.

Lokalizacja osiedla to nie jedyny atut nowej inwestycji. Mieszkania zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Koncepcja architektoniczna została opracowana przez pracownię MWH-Architekci A. Wyszyński z Warszawy. Zdecydowano się na użycie naturalnego kamienia jako dekoracji, by stworzyć unikatową aranżację zewnętrzną. Ponadto wysokie niemal 3-metrowe pomieszczenia oraz duże, panoramiczne okna zapewniają mnóstwo naturalnego światła, czynią dom bardziej przestronnym.

Wykonawca zadbał też o poczucie bezpieczeństwa i prywatność lokatorów. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i posiada system kontroli dostępu. Natomiast wszystkie segmenty wyposażone są w videodomofon oraz system smart dom. We wszystkich oknach zamontowano żaluzje zewnętrze, a każde pomieszczenia ma ogrzewanie podłogowe. Na życzenia klienta wykonawca może zamontować kominek w salonie oraz domową klimatyzację. Sprzedaż domów na osiedlu już się rozpoczęła. Cena za metr kwadratowych nie należy do najniższych i wynosi 11 tys. złotych. Oznacza to, że za najmniejszy segment trzeba zapłacić niemal 2 mln złotych. Całe osiedle ma być oddane do użytku w drugim kwartale 2021 roku.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Ustronie Mokotów

Miejscowość: Warszawa, Mokotów

Termin oddania: II kwartał 2021

Deweloper: SGI

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.