Sianowska Polana (Gdańsk)

Gdańsk Kokoszki to jedna z najdalej wysuniętych na zachód dzielnic miasta. W ostatnim czasie stała się miejscem wielu nowych inwestycji, a wśród nich jest Sianowska Polana. To kompleks 37 kameralnych, nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany przy ul. Sianowskiej 17, zaledwie 12 km od centrum stolicy województwa pomorskiego. Projekt realizowany jest przez doświadczoną lokalną firmę RWS Investment Group. Budowa wystartowała w drugim kwartale 2023 roku, a jej planowanie ukończenie wyznaczono w pod koniec bieżącego roku.

Lokalizacja i skomunikowanie

Mieszkańcy Sianowskiej Polany będą mieć zapewniony szybki dojazd do centrum miasta dzięki dogodnemu usytuowaniu przystanku autobusowego zaledwie kilkaset metrów od opisywanego osiedla. Pobliskie ulice są obsługiwane przez transport miejski o numerach 126, 157, 167, 168, 267, 367, 525, oraz N3. Gwarantuje to sprawny i bezproblemowy dojazd do innych części Gdańska. W niedalekiej odległości położony jest też port lotniczy im. Lecha Wałęsy oraz droga krajowa nr 7 co sprawia, że również komunikacja drogowa jest w tym miejscu łatwa i wygodna.

Infrastruktura i otoczenie

Omawiana przez nas inwestycja znajduje się w otoczeniu, które zachęca do aktywnego stylu życia. Chodzi tu rzecz jasna o tereny zielone jak parki i lasy, tworzące harmonijne połączenie miejskiego komfortu z naturą. Ponadto ważnym aspektem jest dostępność w promieniu 1 km do trzech placówek edukacyjnych, wielu kawiarni i restauracji, kilku sklepów oraz obiektu sportowego z boiskiem trawiastym i kortem tenisowym. Dla rodzin z dziećmi inwestor oferuje również dwa ogólnodostępne place zabaw zaraz obok zabudowań.

Standard i bezpieczeństwo

Priorytetem dla większości mieszkańców będzie zapewnienie swoi rodzinom bezpieczeństwa. Deweloper zapewnia monitoring, a ponadto całość inwestycji ma być ogrodzona. Zapewni to prywatność i spokój. Domy posiadają garaże, a także miejsca postojowe naziemne. Dodatkowo standard deweloperski obejmuje nowoczesne rozwiązania, takie jak rekuperacja i pompa ciepła, co pozytywnie wpłynie na efektywność energetyczną wszystkich lokali mieszkalnych.

Oferta dla potencjalnych nabywców

Cały kompleks składa się z 22 nowoczesnych domów o dwóch kondygnacjach wraz z poddaszem, posiadających wysokość pomieszczeń na poziomie 290 cm. Aktualnie dostępnych jest 13 domów bliźniaków o powierzchni od 126 do 127 m², z działkami o powierzchni od 210 do 249 m². Ceny domów oraz szczegóły płatności dostępne są bezpośrednio u dewelopera.

Podsumowanie

Sianowska Polana to oferta dla osób ceniących spokój, komfort oraz bliskość natury, jednocześnie nie rezygnując z dostępu do miejskich udogodnień. Z nowoczesnymi rozwiązaniami, doskonałą lokalizacją i atrakcyjnym otoczeniem, inwestycja gdańskiej firmy RWS Investment Group staje się ciekawą propozycją na rynku trójmiejskich nieruchomości. Dla zainteresowanych kupnem domu deweloper udziela informacji na temat warunków rezerwacji, zabezpieczenia środków klienta oraz wysokości czynszu.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Sianowska Polana

Miejscowość: Gdańsk

Termin oddania: III kw. 2024

Deweloper: RWS Investment Group

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.