Park Dragonów (Gdynia)

Piękny nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wkrótce wzbogacą ofertę mieszkaniową w jednym z najprężniej rozwijających się miast w Polsce. Chodzi o osiedle Park Dragonów w zachodniej części Gdyni. Za realizację osiedla odpowiada deweloper Mr Dom. Nieruchomości mają zostać wybudowane w ciągu najbliższego roku, a odbiór pierwszych domów ma nastąpić już w drugim kwartale 2024 roku.

Osiedle będzie miało kameralny charakter i składać się będzie z 10 domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy budynek będzie identyczny układ z podziałem na strefę dzienną na dole i strefę nocną na piętrze. Część będzie miało jedno piętro, a niektóre nawet dwa. Dużym atutem nieruchomości na osiedlu Park Dragonów będą dwustanowiskowe garaże wkomponowane w brył budynku. Ze względu na to, że niektóre budynku będą miały aż 3 kondygnacje, przestrzeń użytkowa będzie duża. Domy będą miały od 166 do aż 230 metrów kw, w każdym będzie przynajmniej pięć pokoi. Duża przestrzeń dostępne będzie także na zewnątrz. Przydomowe ogródki będzie można dowolnie zaaranżować, zgodnie z potrzebami rodziny. Natomiast panoramiczne okna pozwolą cieszyć się pięknym widokiem na okolice. Budynki powstają bowiem bezpośrednio przy trójmiejskim parku krajobrazowym, co jest nie lada atutem tej inwestycji.

Możliwość obcowania z przyrodą przy jednoczesnym mieszkaniu w bardzo dużym i nowoczesnym mieście z pewnością przyciągnie klientów. Wykonawca zapowiada też szereg udogodnień jak ogrzewanie podłogowe w całym domu czy ekologiczne pompy ciepła. Bardzo atrakcyjna i nowoczesna aranżacja, z dominacja bieli i grafitu na każdym zrobi wrażenie. Wygodne położenie kompleksu także przemawia na jego korzyść. Tuż obok znajduje przystanek autobusowy, skąd można dojechać do większości dzielnic Gdyni. Niedaleko znajduje się stacja PKM Karwiny, skąd odjeżdżają pociągi do Gdańska oraz na Lotnisko im. Lecha Wałęsy. Natomiast dojazd samochodem do centrum Gdyni nie powinien zająć więcej niż kwadrans.  Warto też podkreślić, że w sąsiedztwu osiedla znajdują się cała potrzebna infrastruktura: szkoły podstawowe, przedszkola, sklepy, restauracje.

Osiedle Park Dragonów będzie ogrodzone i zamykane bramą wjazdową, aby zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Cena za metr kwadratowy nieruchomości waha się od 9,5 do 11 tys. złotych. Domy oferowane są w stanie deweloperskim. Za pojedynczy segment trzeba zapłacić przynajmniej 1,5 miliona złotych, dlatego osiedle skierowane jest do bardziej zamożniejszych klientów, którzy cenią sobie wygodę, spokój, ekologiczne rozwiązana oraz dostęp do przyrody.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Park Dragonów

Miejscowość: Gdynia

Termin oddania: II kwartał 2024

Deweloper: Mr Dom

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.