Osiedle Rubra (Straszyn, k. Gdańska)

Okolice aglomeracji Trójmiejskiej to doskonałe miejsce na realizację inwestycji mieszkaniowych. Przykładem jest nowe osiedle Rubra w Straszynie, zaledwie kilkanaście kilometrów od Gdańska. Jego budowa rozpoczęła się na początku 2022 roku i za kilka miesięcy kompleks powinien być gotowy. Za jego realizację odpowiada deweloper Herzinvest z Gdyni.

Straszyn znajduje się tuż przy zjeździe na obwodnicy Trójmiasta, dlatego dojazd do całej aglomeracji jest niezwykle prosty i zajmuje od kilku do kilkunastu minut. Ponadto sieć komunikacji miejskiej pozwala bezpośrednio dostać się do centrum stolicy pomorza. Jednak co najważniejsze, mieszkania w takiej lokalizacji są dużo tańsze niż w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie. Osiedle Rubra to bardzo atrakcyjne wizualnie miejsce, które z pewnością sprawdzi się rodzinom z dziećmi. Duży metraż od 233 do nawet 268 metrów kw pozwoli na stworzenie idealnego domu na stałe. Osiedle oferuje domy w zabudowie bliźniaczej – sześć segmentów oraz jednorodzinnej – jedna willa. Ponadto każdy dom posiadać będzie własny przestronne ogród, w którym będzie można stworzyć modne patio czy strefę zabaw dla dzieci.

Wyróżnikiem tej inwestycji jest jej architektura. Została ona opracowana w warszawskiej pracowni architektonicznej Paweł Lis Architekci. Budynki mają modernistyczny styl, a nietypowa klinkierową elewacja na każdym zrobi wrażenie. Prosta bryła została przełamana geometrycznymi dodatkami co tworzy imponujący i niezwykle modny budynek, gdzie większość ściany to piękne panoramiczne okna. Warto też dodać, że elewacyjna cegła jest robiona ręcznie, a jej faktura wynika z naturalnego rzeźbienia wodą. Osiedla Rubra oferuje także szereg nowoczesnych technologii. Budynki są energooszczędne, wyposażono je m.in. w pompy ciepła, specjalne filtry do wody, inteligentny system ogrzewania podłogowego oraz rekuperację. Co ważne, w ogrodach będzie zamontowany system nawadniający oraz wygodne oświetlenie. To rzadkość w standardzie deweloperskim.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja przy ulicy Jasia i Małgosi gwarantuje wszystkie miejskie udogodnienia oraz wspaniałe otoczenie, gdyż w sąsiedztwie znajduje się Jezioro Straszyński oraz wiele zielonych terenów, idealnych na spacery czy wycieczki rowerowe. W pobliżu nie brakuje sklepów, przedszkoli, punktów usługowych czy przychodni medycznych. Cena za metr kwadratowy nie należy do najniższych, ale wnika to z wysokiego standardu nieruchomości, i oscyluje w granicach 10 tys. zł, co oznacza, że za pojedynczy segment trzeba zapłacić około 2,5 mln zł.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Osiedle Rubra

Miejscowość: Straszyn

Termin oddania: druga połowa 2022

Deweloper: Herzinvest

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.