Osiedle Dębowe (Wrocław)

Osiedle Dębowe, Wrocław

Osiedle Dębowe to projekt, który został doceniony przez Gazetę Wyborczą w kategorii najlepszego osiedla w okolicach Wrocławia. Etap IV inwestycji, która jest realizowana przez firmę 4living stanowi kontynuację projektu, który charakteryzuje willowa zabudowa miejska. Na IV etap inwestycji Osiedla Dębowego składa się 18 budynków w zabudowie bliźniaczej, a także 9 segmentów w zabudowie szeregowej.

Powierzchnia domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej wynosi 122,16 metrów kwadratowych. Domy w zabudowie bliźniaczej usytuowane są na działkach, których wielkość wynosi od 453,13 do 847 metrów kwadraturowych. Budynki w zabudowie szeregowej posiadają działki od 250,58 do 549 metrów kwadratowych. W celu zwiększenia komfortu użytkowania budynków przez mieszkańców, deweloper zadbał w projekcie o podwójną ścianę (o grubości 55 centymetrów) oddzielającą budynki od siebie.

Osiedle Dębowe, etap IV, charakteryzuje się domami o funkcjonalnych i komfortowych wnętrzach, w których pomieszczenia są odpowiednio doświetlone. Ponadto projekt cechują elastyczne warianty pomieszczeń, co umożliwia dowolną aranżację wnętrza w zależności od potrzeb mieszkańców. Do budowy domów wykorzystano materiały najwyższej jakości.

Osiedle Dębowe, etap IV znajduje się w okolicy, gdzie dominuje cisza i spokój. Otacza je niska zabudowa jednorodzinna. Osiedle znajduje się z dala od zgiełku miasta, lecz niedaleko od miejskiej infrastruktury.

Oferta dostępna jest w ramach rządowego programu „Mieszkanie Dla Młodych”.

Wyszukaj więcej domów w twoim mieście – DOMY WE WROCŁAWIU

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.