Łowiecka Park (Skarżysko-Kamienna)

Wizualizacja osiedla domów jednorodzinnych

Kolejna ciekawa inwestycja mieszkaniowa w zabudowie jednorodzinnej realizowana jest w mniejszej miejscowości w województwie świętokrzyskim. Deweloperzy w trudnym dla siebie okresie wybierają najpewniejszy typ nieruchomości, na który jest największy popyt. A tak właśnie jest w przypadku małych domów, które oferują swobodę, własny kawałek ziemi i jednocześnie cenę zbliżoną do ceny mieszkania w bloku. Właśnie takie osiedle powstanie w Skarżysku-Kamiennej. Za jego realizację odpowiada lokalny deweloper.
Kompleks o nazwie Łowiecka Park składać się będzie z siedmiu domków jednorodzinnych. Wszystkie powstaną w zgodzie z naturą. Ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania mają też obniżyć koszty eksploatacji nieruchomości.

Domy posiadać będą pompy ciepła, a w salonie zostanie wydzielone miejsce na kominek. Co ważne, we wszystkich pokojach zostanie zamontowane ogrzewanie podłogowe. Ponadto w projekcie uwzględniono poprowadzenie instalacji pod rekuperacje wody i klimatyzacji oraz zamontowania fotowoltaiki. Warto dodać, że domy będą też bardzo bezpieczne – wyposażone bowiem będą w wideodomofony, trzyszybową stolarką okienną, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne oraz automatyczną bramę garażową. Wszystko to ma ochronić kompleks przed intruzami, a mieszkańcom zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Każdy budynek będzie prezentował się bardzo podobnie. Na powierzchni całkowitej 160 metrów kwadratowych wydzielonych zostanie 5 pokoi – dwa na dole, trzy na górze. Do tego otwarta kuchnia, wychodząca na salon i panoramiczne okna, by cieszyć się naturalnym światłem. Na dole zaplanowano mniejszą łazienkę, na górze salon kąpielowy o powierzchni prawie 8 mkw. Wszystkie nieruchomości posiadać także będą garaż jednostanowiskowy z przygotowaną instalacją pod stację do ładowania samochodów elektrycznych, miejsce postojowe na zewnątrz oraz przestronny prywatny ogród, aby móc cieszyć się sielankowym życiem w mieście. Biała elewacja, drewniane dodatki oraz grafitowe, spadziste dachy – klasyczna aranżacja zawsze się sprawdza.

Wszystkie domy oferowane są w stanie deweloperskim. Ich lokalizacja w pobliżu lasu i nowo wybudowanej galerii handlowej gwarantuje wygodę i spokój. Ponadto w pobliżu nie brakuje sklepów, przychodni medycznych, szkół, przedszkoli i lokali usługowych, aby najważniejsze codzienne sprawunki załatwiać od ręki. Osiedle przy ulicy Łowieckiej 9 ma być gotowe na przestrzeni najbliższych dwóch lat. Cena za metr kwadratowy nowoczesnych nieruchomości nie jest jeszcze podana przez wykonawcę, ale najprawdopodobniej oscylować będzie w granicach 5-6 tys. złotych.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Łowiecka Park

Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

Termin oddania: 2023-2024

Deweloper: Solpe Sp. z o.o.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.