Domy na ul. Goplan (Lublin)

nowe domy goplan Lublin

W Lublinie, przy ulicy Goplan na działkach 13, 15 rozpoczęła się realizacja inwestycji składającej się z zespołu dwóch budynków jednorodzinnych (jedno i dwulokalowych) w zabudowie szeregowej wraz z przynależnymi ogródkami. Inwestycja składa się z dwóch budynków o powierzchni 110 metrów kwadratowych, jednego segmentu, którego wielkość wynosi 136 metrów kwadratowych oraz trzech garaży. Planowana data zakończenia inwestycji przypada na koniec maja 2017 roku. Za realizację inwestycji odpowiada firma – GDL Developer Lublin.

Do budowy domów zostały wykorzystane materiały najwyższej jakości. Fundamenty przygotowano z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne powstały z klejonego betonu komórkowego. Elewacja budynków składa się ze styropianu o grubości 15 centymetrów i tynków sylikonowych. W domach zamontowano antywłamaniowe drzwi wejściowe. Dach pokrywa dachówka cementowa.

Nieruchomości zostaną oddane do użytku w stanie deweloperskim. Z danych zamieszczonych przez dewelopera na stronie www.developer.lublin.pl wynika, że kupujący zostanie zwolniony z obowiązku zapłaty PCC (podatku od czynności cywilno-prawnych). Domy zostaną wyposażone w takie instalacje wewnętrzne jak: instalacja elektryczna, wodnokanalizacyjna, centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami, ogrzewaniem podłogowym oraz piecem gazowym kondensacyjnym. Ponadto w domach deweloper zapewnia również instalację: telefoniczną, telewizyjną, alarmową, domofonową, gazową, a także instalację centralnego odkurzacza.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.