Brzoskwiniowe Południe (Mokronos Dolny, k. Wrocławia)

Wizualizacja tyłu domu szeregowego, z małym tarasem, na którym stoi kobieta, i ogródkiem

Problemy w branży deweloperskiej nie oznaczają całkowitego braku nowych inwestycji. Do sprzedaży trafiły właśnie nieruchomości, które powstają pod Wrocławiem. Osiedle o nazwie Brzoskwiniowe Południe oferuje komfortowe domy w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej lokalizacji, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie w bliskiej odległości od dużej aglomeracji. Dawno takiej inwestycji nie realizowano w okolicach stolicy Dolnego Śląska, dlatego Osiedle Brzoskwiniowe Południe już budzi duże zainteresowanie wśród potencjalnych klientów.

Modna na szeregówki pod dużym miastem trwa już kilka lat. Aktualnie tego typu inwestycji powstaje znacznie mniej, dlatego Brzoskwiniowe Południe, w Mokronosie pod Wrocławiem, z pewnością zaciekawi osoby poszukujące właśnie wymarzonego domu na stale. W skład nowoczesnego kompleksu wchodzi 26 domów. Każdy o powierzchni 119 metrów kw. Taki metraż pozwala na wygodną aranżację z wydzieleniem części dziennie i nocnej. Każdy dom posiadać będzie salon z aneksem kuchennym, cztery duże sypialnie oraz przestronną łazienkę. W projekcie uwzględniono również garaż w bryle budynku, miejsce postojowe na podjeździe oraz prywatny ogród. Wrażenie robi też aranżacja całego osiedla. Domy w angielskim stylu z białą elewacją i czerwonym spadzistym dachem to kwintesencja takich kompleksów mieszkaniowych. Do tego ciekawe wykończenie z cegły tworzy atrakcyjny i nowoczesny styl z zachowaniem klasycznego charakteru inwestycji. Warto dodać, że osiedle będzie ogrodzone, aby zapewnić mieszkańcom jak najwyższe poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Wszystkie te czynniki są niezwykle istotne przy wyborze domu jednorodzinnego na stałe.

Osiedle powstaje przez ul. Brzoskwiniowa w miejscowości Mokronos Dolny, około 400 metrów do granicy miasta, tuż przy zjeździe na autostradę A8, co gwarantuje wygodny dojazd do każdej części miasta. Jednak najważniejsze jest, że Osiedle Brzoskwiniowe Południe znajduje się zaledwie 20 minut jazdy samochodem od centrum Wrocławia. Pomimo bliskiej odległości od miasta w okolicy jest mnóstwo terenów zielonych, idealnych na rodzinne spacery. Ponadto w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz przystanek autobusowy. Za realizację inwestycji odpowiada deweloper Blockpol, który szacuje, że domy będą gotowe pod koniec 2023 roku. Wykonawca zastosował szereg udogodnień i specjalnych rozwiązań, aby mieszkańcy mogli cieszyć się z niższych rachunków. Natomiast cena za metr kwadratowy nieruchomości oscylować będzie w graniach 7 tys. złotych. Oznacza to, że za pojedynczy segment zapłacimy ponad 830 tys. złotych.

 

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Osiedle Brzoskwiniowe Południe

Miejscowość: Mokronos Dolny

Termin oddania: koniec 2023

Deweloper: Blockpol

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.