Złoty Dąb (Łódź)

Zloty Dab, domy, Łódź

Oferta osiedla Złoty Dąb w Łodzi składa się z mieszkań i domów w zabudowie szeregowej. Domy znajdują się na przestronnych działkach. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Podchorążych 71 w północno-wschodniej części Łodzi. Jest to malowniczo położone i zamknięte osiedle, za którego realizacje odpowiada firma Samson. Wszystkie mieszkania i domy posiadają funkcjonalny rozkład pomieszczeń i dostępne są w programie rządowym „Mieszkanie Dla Młodych”.

Domy usytuowane są na ogrodzonych działkach, których powierzchnia waha się od ok. 250 do ok. 400 metrów kwadratowych. Budynki zostały wybudowane w tradycyjnej technologii, murowanej. Domy oddawane są w stanie deweloperskim. Zostały usytuowane na działkach w taki sposób, aby umożliwić swobodne pozostawianie pojazdów na podjeździe przed domem.

Osiedle Złoty Dąb składa się z 32 domów. Ich budowa została zaplanowana w dwóch etapach. W pierwszej kolejności zaplanowano oddanie 8 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 122 metrów kwadratowych razem z garażem, a także 8 przestronnych domów w zabudowie bliźniaczej, których powierzchnia wynosi 99 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Warto nadmienić, że każda z nieruchomości posiada zabudowaną wiatę, której wielkosć wynosi 18 metrów kwadratowych. Wkrótce dostępnych będzie kolejnych 16 domów, które składają się na drugi etap budowy.

Cena nieruchomości o powierzchni 99 metrów kwadratowych wynosi ok. 399 tysięcy złotych. Z kolei dom o wielkości 122 metrów dostępny jest w cenie ok. 469 tysięcy złotych.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.