Zielone Rabowice II (Rabowice)

W niewielkiej miejscowości pod Poznaniem realizowana jest kolejna inwestycja deweloperska. Odpowiedzialna za nią jest firmą Greenbud Development. Budowane jest kameralne osiedle domków bliźniaczych, do których już za kilkanaście miesięcy będzie można się wprowadzić. Budynki powstają w Rabowicach przy ulicy Bliskiej w sąsiedztwie wcześniej zrealizowanej inwestycji, która cieszyła się ogromnym powodzeniem. Termin oddania do użytku nowych budynków mieszkalnych przewidywany jest na grudzień 2019 roku. Niemniej większość domów już została sprzedana.

Inwestycja Zielone Rabowice II to wygodne domy w zabudowie bliźniaczej z własnym ogrodem i aż dwoma miejscami postojowymi. Deweloper zamierza oddać do użytku 84 lokale mieszkalne o większych metrażach: 75, 83 i 90 metrów kwadratowych. Wszystkie domy wyposażone będą w dostęp do mediów i sieci wodno-kanalizacyjnej. Szczelne pokrycie dachowe zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza i optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu. Zastosowano również podwyższoną izolację termiczną, energooszczędny piec, okna trzyszybowe oraz światłowodowy internet, by zapewnić jak najwyższy standard.

Elewacja w jasnych barwach i ciemny, grafitowy dach sprawiają, że budynki prezentują się elegancko i nowocześnie. Przestronne okna, balkon i duża działka rekreacyjna sprawiają, że mieszkańcy stolicy Wielkopolskich właśnie w Rabowicach znajdują spokój i chętnie kupują wymarzony dom. Każdy dom na parterze posiada toaletę oraz salon z kuchnią z dużym oknem, jednak można wydzielić kuchnię w razie zapotrzebowania. A na piętrze znajdują się trzy pokoje i łazienka.

Co ciekawe, wykonawca Greenbud Development ma w swojej ofercie pakiety, które umożliwiają dopasowanie nieruchomości do potrzeb klienta. W wersji rozszerzonej można zamówić przygotowanie ogrzewania podłogowego, komina do kominka oraz rolet wraz z silnikami. Natomiast poddasze można zaadoptować na przytulną sypialnię z garderobą. Aranżacja wszystkich wnętrz nie jest narzucana, przyszli lokatorzy samodzielnie decydują o wykończeniu domu.

Inwestycja mieszkaniowa w gminie Swarzędz okazuje się być bardzo intratna. Młode rodziny z Poznania poszukują nowoczesnego osiedle w cichej okolicy na przedmieściach, a to właśnie zapewnia im Zielone Rabowice II. Do centrum miasta dojazd zajmuje nie więcej niż kwadrans, co pozwala na pogodzenie pracy w Poznaniu z mieszkaniem z dala od miejskiego zgiełku. Wszystkie domy powstały na dużych działkach o powierzchni powyżej 400 m kwadratowych, dzięki czemu każdy mieszkaniec może korzystać z przestronnego ogrodu. Ponadto między budynki jest odpowiednia przestrzeń, by każdy mógł czuć się swobodnie.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.