Zielona Park (Dąbrowa Górnicza)

Projekt: wowoarchitekci.p

Budowa domków jednorodzinnych przez deweloperów to coraz silniejszy trend budowlany. Kolejne ciekawe osiedle tego typu powstaje w Dąbrowie Górniczej. Nowy kompleks o nazwie Zielona Park ma przyciągać klientów z całego regionu. A ze względu na dogodne położenie mieszkania w Dąbrowie Górniczej pozwala na pracę zawodową w innych miastach aglomeracji śląskiej. Region ten stale się rozwija, dlatego nowe nieruchomości szybko znajdują nabywców.

Nowe osiedle Zielona Park składać się będzie aż z trzydziestu domów jednorodzinnych. To pokaźna oferta nowych nieruchomości w tym mieście. Inwestycja zostanie wybudowano nieopodal ulicy Korzeniec. W tej części miasta znajdują się już inne osiedla domków jednorodzinnych, m.in. Pogoria III. Dlatego lokalna infrastruktura jest już na tyle rozwinięta ma zapewnić pełen komfort mieszkania w tej dzielnicy Dąbrowy Górniczej.

Atrakcyjna lokalizacja osiedla Zielona Park to ogromny atut, który stanowi wabik dla klientów. W pobliżu kompleksu nie brakuje punktów handlowych, usługowych, szkół czy przychodni lekarskich. Dzięki temu będzie łatwo zorganizować codzienne obowiązki dla wszystkich domowników. Ponadto zielone otoczenie sprzyjać będzie rodzinnym spacerom i różnym aktywnościom na świeżym powietrzu. Jest to niezwykle ważne dla młodych małżeństw, które poszukują domu dla całej rodziny.

Za realizację inwestycji odpowiada deweloper MaxHouse, który ma już doświadczenie w realizacji takich projektów. Aranżacje 30 budynków przygotowała pracownia architektoniczna WOWO Architekci. Kompleks będzie się składać dokładnie z siedmiu 4-segmentowych budynków oraz jednego bliźniaka. Dwukondygnacyjne domy pozwolą na wygodną aranżację, a dzięki przydomowym ogródkom będzie można stworzyć również przestrzeń do odpoczynku na zewnątrz lub plac zbaw dla dzieci. Każdy dom posiadać będzie również przestronny taras na piętrze.

Nowoczesna bryła nieruchomości ma przyciągać uwagę, a subtelne barwy elewacji zapewnią elegancki i ponadczasowy wygląd dla całego osiedla. Wykonawca stawia na drewniane dodatki i duże okna, które każdego dnia dostarczać mnóstwo naturalnego światła. W planach przewidziane są też parkingi i monitoring, który przez całą dobą pozwoli czuć się bezpiecznie. Wszystkie te udogodnienia znajdują się w cenie nieruchomości. Szacuje się, że domy powinny być w zasięgu większości osób. Cena za metr kwadratowy komfortowej nieruchomości ma zaczynać się od 5 tysięcy złotych. Inwestycja w Dąbrowie Górniczej realizowana jest dwuetapowo. Napieraj powstanie pierwszych 16 domów, do których klucze właściciele powinni otrzymać pod koniec 2021 roku. Kolejne nieruchomości będą realizowane w kolejnych miesiącach.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.