Słoneczny Stok (Mława)

Wygodne osiedle domków jednorodzinnych powstaje na przedmieściach Mławy. Budowa potrwa kilkadziesiąt miesięcy, ale już teraz można składać rezerwacje na wybrany segment mieszkalny. Deweloperzy coraz śmielej decydują się na inwestycje skupione na domach jednorodzinnych, gdyż silnie rośnie zapotrzebowanie na takie nieruchomości. Wiele osób w dobie pandemii koronawirusa woli wybrać niezależny bliźniak lub szeregówkę, dzięki której zyska teren do rekreacji na świeżym powietrzu. Nowe osiedle w Mławie pozwoli zaspokoić te potrzeby. Oferta skierowana jest do rodzin, które szukają miejsca do zamieszkania na stałe.

Osiedle w zabudowie szeregowej budowane jest przy ul. Żuromińskiej w Mławie. Taka lokalizacja pozwoli szybko dojechać do centrum i jednocześnie cieszyć się widokiem lasów i pięknego Zalewu Ruda. Osiedle Słoneczny Stok łączy w sobie wygodę mieszkania w mieście oraz dostęp do zielonych terenów na rodzinne spacery. W jego skład wchodzi pięć segmentów o powierzchni 121 metrów kwadratowych. Na parterze zaplanowano salon wraz z jadalnią oraz otwartą kuchnię, na dole będzie też łazienka oraz wewnętrzny garaż. Na piętrze natomiast powstanie jeden duży pokój oraz dwa mniejsze i główna łazienka. Taki układ pozwoli na komfortową aranżację z podziałem na sferę dzienną i nocną.

Wykonawca oferuje również możliwość adaptacji poddasza, co zapewni dodatkową przestrzeń na np. gabinet służbowe czy pokój zabaw dla dzieci. Wszystkie nieruchomości sprzedawane są w stanie surowym, z podłączoną instalacją eklektyczną, gazową oraz wodno-kanalizacyjną. Jasna elewacja i bordowa dachówka będą dobrze prezentować się w otoczeniu innych domów jednorodzinnych w tej części Mławy. Każdy dom ma przynależną działkę o powierzchni od 200 do 300 metrów kwadratowych, którą można przeznaczyć na ogród lub piękne patio. Ponadto domy posiadać będą przestronne balkony z przeszkloną balustradą.

Warto dodać, że kilkaset metrów od osiedla znajduje się plac zabaw, boisko do gry w piłkę oraz market spożywczy. Dojazd do najbliższej szkoły i przedszkola nie powinien zająć więcej niż 5 minut. W pobliżu znajdują się też różne ścieżki rowerowe i piesze, idealne na wspólne wycieczki. Koszt pojedynczego segmentu to tylko 249 tysięcy złotych, co w przeliczeniu za metr kwadratowy daje 2,2 tysiąca złotych, czyli mniej niż średnia cena mieszkania w centrum miasta. Atrakcyjna oferta cenowa ma sprawić, że na osiedle Słoneczny Stok szybko wprowadzą się pierwsi lokatorzy. Domy mają być gotowe w czwartym kwartale 2021 roku.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Słoneczny Stok

Miejscowość: Mława

Termin oddania:

Deweloper:

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.