Scandi City (Siechnice, k. Wrocławia)

Piękne i nowoczesne domy powstaną nieopodal Wrocławia. To ciekawa alternatywa dla osób poszukujących nieruchomości z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dojazdem do miasta. To wymogi spełniać będzie osiedle domów jednorodzinnych i szeregowych Scandi City, które powstanie w podwrocławskich Siechnicach. Sprzedaż pierwszego etapu już się rozpoczęła i cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Wrocławia.

Cały projekt liczyć będzie aż 72 domy jednorodzinne i szeregowe. W pierwszej kolejności powstanie 28 szeregówek o powierzchni 84 lub 112 metrów kwadratowych. Taki metraż zapewni wygodną aranżację i przestrzeń. Na parterze zaplanowano salon, aneks kuchenny oraz toaletę, a na piętrze strefę noclegową oraz łazienkę. Zewnętrzna architektura ma przywodzić na myśl eleganckie, angielskie osiedle. Wykonawca stawia na jasne, piaskowe wykończenie oraz drewniane dodatki. Coraz większa moda na mieszkanie pod miastem oraz własny dom wynika z epidemii koronawirusa. Mając niezależną nieruchomość z działką rekreacyjną bez względu na okoliczności można aktywnie i ciekawie zagospodarować wolne chwile w zaciszu własnego domu.

Ogromnym atutem jest lokalizacja osiedla. Domy zlokalizowane są bowiem nieopodal zalewu Błękitna Laguna, dzięki czemu będzie można miło spędzać wolny czas nad wodą. Nie brakuje też ścieżek rowerowych i spacerowych. Sielskie klimat nie będzie jednak kolidował z podróżą do miasta. Do gminy Siechnice kursują zarówno autobusowy komunikacji miejskiej, jak i pociągi. Najszybszy jest dojazd pociągiem – do Wrocławia jedzie on zaledwie 11 minut. Samochodem odcinek 12 km, które dzielą stolicę Dolnego Śląska i Siechnice, pokonuje się w około pół godziny ze względu na większych ruch. Warto też dodać, że nieopodal osiedla działają też różne sklepy i punkty usługowe oraz punkty medyczne i szkoły.

Osiedle Scandi City realizowane jest przez doświadczoną Grupę Deweloperską Scandi Home, która już wcześniej przygotowała podobne inwestycje jak Domy Scandi w Smolcu czy Ville Scandi we Wrocławiu. Tym razem budowane są dwukondygnacyjne domy wraz z niezależny terenem, gdzie można przygotować plac zabaw dla dzieci czy ogród. Wykonawca zadba też o otoczenie całego osiedla – drogi dojazdowe, chodniki oraz oświetlenie. Większość przyszłych mieszkańców będzie zmotoryzowana, dlatego wszystkie domy wyposażone będą w garaż oraz miejsce postojowe w obrębie domu. Koszt pojedynczego segmentu w zabudowie szeregowej wynosi od 449 tys. do 589 tys. zł. Pierwsze domy mają być oddane do użytku już w drugim kwartale 2022 roku. Cała inwestycja ma być ukończona w 2024 roku.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.