Przystań pod Lasem (Chrząstawa, k. Wrocławia)

Tego jeszcze nie było. Osiedle domów, które powstaje w okolicach Wrocławia będzie jednym z najbardziej luksusowych w Polsce. Prywatna plaża, piękne otoczenie oraz nowoczesny design. Dodatkowym atutem z pewnością będzie położenie Przystani Pod Lasem – 20 kilometrów od dużego miasta, Wrocławia. Osiedle idealne? Prawdopodobnie tak.

Przystań Pod Lasem

Etap pierwszy budowy osiedla obejmuje 16 domów (8 dostępnych już teraz w przedsprzedaży). Deweloper zaplanował ich budowę na działkach o różnych powierzchniach. Największe z nich będą miały 900 m2, mniejsze – 680m2. Metraż samych domów będzie jednakowy – 139,25m2. Każda z nieruchomości będzie posiadała własny podjazd dla samochodu.

Wejdź do środka

Wnętrza zostały zaplanowane w sposób zgodny z najnowszymi trendami. Jednocześnie priorytetem była funkcjonalność projektu. Zakupić możesz zatem dom dwupiętrowy, gdzie na parterze znajdować się będzie salon, aneks kuchenny oraz bezpośrednie wyjście do ogrodu. Znajdzie się tam również miejsce na jadalnię i niewielką łazienkę. Deweloper nie zapomniał nawet o wiatrołapie. Na piętrze natomiast umieszczone zostaną trzy, sporych rozmiarów pokoje sypialniane (jeden z nich będzie posiadał garderobę) i przestronna łazienka.

Nowoczesny design?

Standardem w każdym z domów będą ogromne okna. Zapewnią one nowoczesny design każdego pomieszczenia. Mają one również na celu odpowiednio doświetlić wnętrze przy pomocy światła dziennego. W każdym z domów będzie również zainstalowane ogrzewanie podłogowe, co pomoże na ograniczenie liczby grzejników zamontowanych na ścianach.

Pakiety wykończeniowe od dewelopera

Każdy właściciel domu będzie mógł zaprojektować jego wnętrze według własnego uznania. Istnieje jednak możliwość wykupienia pakietu, który zagwarantuje ci wykończenie domu przez profesjonalistów. Oni zajmą się remontem a Ty wprowadzisz się do gotowego, w pełni umeblowanego domu.

Lokalizacja osiedla

Inwestycja powstaje w Chrząstawie Wielkiej – 5 kilometrów od Jelcza-Laskowic i około 20 kilometrów od dużego miasta, jakim jest Wrocław. Przystań Pod Lasem buduje się w sąsiedztwie terenów, które objęte są programem Natura 2000. W okolicy znajduje się również przepiękny zalew. A jedna z jego plaż będzie służyć mieszkańcom i będzie to teren przeznaczony do ich indywidualnego użytku.

Dodatkowe atuty

Co jeszcze może zaoferować ci Przystań Pod Lasem? Dlaczego warto rozważyć zakup domów w tej lokalizacji?

  • Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone przez firmę ochroniarską 24/h
  • Domy zbudowane zostaną w sąsiedztwie przepięknych lasów, z wyznaczonymi ścieżkami dla fanów pieszych wycieczek,
  • Placówki wychowawcze (żłobki, przedszkola, szkoły) znajdują się w niedalekiej odległości od osiedla,
  • W 2019 roku, w grudniu ma powstać nowe połączenie kolejowe z Wrocławiem.

 

Nowe osiedle domów, powstające w okolicach Wrocławia, to będzie bardzo udana inwestycja. Bliskość natury połączona z potrzebą korzystania z uroków i możliwości dużego miasta, czyli kompromis dla niezdecydowanych. Zarówno fani sielankowego życia na przedmieściach, jak i miłośnicy miejskiego szaleństwa znajdą tu dom dla siebie.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.