Port Tuchom (Tuchom)

Niedaleko Trójmiasta powstaje kolejna inwestycja skupiona na domach jednorodzinnych. Osiedle PORT TUCHOM buduje lokalny deweloper White Water Investment, dla którego jest to pierwsza tego typu inwestycja. Komfortowy kompleks jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców Trójmiasta, którzy coraz częściej szukają domów na przedmieściach, aby cieszyć się ciszą i spokojem wsi, będąc jednocześnie blisko aglomeracji. Dojazd z Tuchomia do Gdyni trwa zaledwie kilka minut, co z łatwością pozwoli łączyć pracę w mieści z mieszkaniami w Tuchomiu.

Osiedle Port Tuchom składać się będzie z 12 lokali w zabudowie bliźniaczej. Optymalny metraż 125 lub 163 metrów kwartowych sprawdzi się do młodych rodzin, poszukujących domu na stałe. Kompleks wyróżnia bardzo elegancki design z jasną elewacją i grafitowym dachem oraz drewnianym gankiem. Wykonawca stawia na modny minimalizm i wysoką jakość wykończenia, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Otoczenie przyrody to kolejny atut inwestycji w Tuchomiu. W pobliżu znajdują się piękne parki oraz jeziora, m.in. Jezioro Tuchomskie, gdzie można wypoczywać w okresie letnim czy łowić ryby. Strefa relaksu dostępna będzie też w przestrzeni własnego domu za sprawą niezależnego ogrodu z pięknym drewnianym tarasem. Każdy segment wyposażony będzie w działkę rekreacyjną o powierzchni około 300 merów kwadratowych.

Wszystkie domy zaaranżowano zgodnie z najnowszymi trendami, czyli z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Na parterze przewidziano przestronny otwarty salon z kuchnią oraz toaletę. Na piętrze w zależności od wielości domu będą dwie łazienki, garderoba oraz trzy sypialnie. Wszystkie nieruchomości posiadają też garaż na jeden samochód oraz zewnętrzne miejsce postojowe na podjeździe. Co ważne, deweloper zapewnia możliwość wykończenia pod klucz na bazie trzech dostępnych koncepcji architektonicznych. Można również zaproponować własny projekt wykończenia domu.

Warto zaznaczyć, że deweloper zadbał także o przestrzeń wspólną mieszkańców osiedla. Do ich dyspozycji będą miejsca do rekreacji na zewnątrz, boisko do gry koszyków czy stoły do tenisa stołowego. Dla najmłodszych wybudowany zostanie plac zabaw. Całe osiedle będzie ogrodzone i wyposażone w system kontroli dostępu, aby zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Prace budowlane mają zakończyć się pod koniec 2021 roku. Sprzedaż mniejszych domów z pierwszego etapu już się rozpoczęła. Cena za metr prezentuje się bardzo atrakcyjnie na tle podobnych inwestycji w okolicy i wynosi 5 tys. zł. Pozwala to kupić nowoczesną nieruchomość na przedmieściach Trójmiasta już za 625 tys. złotych.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Port Tuchom

Miejscowość: Tuchom

Termin oddania: koniec 2021

Deweloper: White Water Investment

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.