Osiedle Tuleckie (Gowarzewo)

Okolice Poznania stale się rozbudowują, dzięki czemu powstają wygodne przedmieścia domków jednorodzinnych lub szeregowych, w których zamieszkują osoby poszukujące spokoju i jednocześnie dogodnego dojazdu do centrum miasta. Najnowsze, tego typu osiedle powstaje w podpoznańskim Gowarzewie. Realizowane jest przez doświadczoną firmę budowlaną Śniadecki Development. Wykonawca zaznacza, że Osiedle Tuleckie będzie gotowe jeszcze w 2020 roku. Każdy dom posiadać może modną antresolę, a jego powierzchnia użytkowa wynosić będzie około 120 metrów kwadratowych. Cena za nieruchomość ma być atrakcyjna i w zasięgu większość poznańskich rodzin. Metr kwadratowy domu ma kosztować już 3,8 tys. złotych. Wszystkie nieruchomości będą sprzedawane w stanie deweloperskim.

Osiedle Tuleckie to komfortowe i modne domy, otoczone pięknym zielony terenem, gdzie można zaaranżować imponujący ogród bądź miejsce do rodzinnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Projekt inwestycji został stworzony z myślą o młodych małżeństwach, dlatego architektura jest nowoczesne i zgodna z obecnymi trendami w nieruchomościach podmiejskich. Co ważne, każdy dom można dopasować do indywidualnych preferencji przyszłego właściciela. Dostępne są wersje domów piętrowych i parterowych, z antresola, prywatnym placem zabaw czy udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Przyszli lokatorzy decydują również o układzie ścian i metrażu poszczególnych pomieszczeń. Inwestor proponuje jasną, niemal białą elewację oraz ciemny, grafitowy dach. Dodatki również są w kolorach szarości, co tworzy klasyczny i ponadczasowy design. Uzupełnieniem atrakcyjnej aranżacji są bardzo duże okna, które zapewnią wiele naturalnego światła.

Wśród atutów nowej inwestycji jest także lokalizacja. Piękne otoczenie lasów pozwala cieszyć się ciszą i spokojem, przy czym do dojazd do Poznania zajmuje tylko kilka minut. Gowarzewo znajduje się zaledwie kilka kilometrów od stolicy Wielkopolski. Nowe osiedle powstaje przy ul. Tuleckiej, skąd łatwo dojechać do zjazdu na drogę S5 oraz autostrady A2. Do Gowarzewa kursują też miejskie autobusy, dzięki czemu każdy bezproblemowo poradzi sobie z dojazdem do szkoły czy pracy. Inwestycję cechuje również bardzo wysoka jakość, gdyż wykonawca wykorzystuje najlepsze materiały budowlane. Na dachu zamontowana będzie dachówka betonowa z pełnym deskowaniem, a okna PCV posiadać będą 3-szybowy pakiet szkleń. Przekazanie kluczy przyszłym właścicielom domów na Osiedlu Tuleckim planowane jest w trzecim kwartale 2020 roku. Większość z 12 domów, które stworzą kompleks osiedlowy, zostało już zarezerwowanych lub sprzedanych.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.