Osiedle Przy Jeziorach (Poznań)

Kolejne osiedle domów jednorodzinnych realizowane jest na obrzeżach Poznana. Osiedle Przy Jeziorach to odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie klientów. Komfortowe nieruchomości powstają z myślą o rodzinach, które poszukują funkcjonalnego i atrakcyjnego lokalu mieszkalnego na stałe. Zainteresowanie domami na przedmieściach dużych miast stale rośnie. Przyczyniła się do tego pandemii koronawirusa, która zamknęła całe społeczeństwo w domach. W tej sytuacji małe lokale mieszkalne bez ogródka stają się bardzo nieatrakcyjne.

Za realizację nowego osiedla w Poznaniu odpowiada wielkopolski deweloper, firma More Place. Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oferują wygodną przestrzeń do aranżacji. W przypadku Osiedle Przy Jeziorach nieruchomości liczyć będą około 109 metrów kwartowych, ale dostępne będą w dwóch różnych wariantach układu pomieszczeń. Obie z podziałem na wygodny podział na strefę dzienną i nocną. Pierwszy opcja zawiera 5 pokoi. Na parterze zaplanowano dwa pokoje, które mogą służyć za sypialnie lub gabinety do pracy, salon, łazienkę oraz kuchnię – do wyboru jest niezależna kuchnia oraz wersja salonu z aneksem kuchennym. Na piętrze dostępna będzie główna łazienka, pralnia, garderoba oraz dwie przestronne sypialnie. Mniejsze segmenty mają o jedno pomieszczeni mniej na parterze.

Osiedle Przy Jeziorach składać się będzie 28 budynków w zabudowie bliźniaczej, które powstają etapowo. Pierwszych sześć domów zostało już oddanych od użytku, kolejnych osiem ma być gotowych w pierwszych miesiącach 2021 roku. Klasyczne wykończenie nieruchomości, biała elewacja, wysokie okna oraz przestronna działka rekreacyjne o powierzchni nawet 500 metrów kwartowych to największe zalety nowego kompleksu. Deweloper wszystkie segmenty sprzedaje w stanie surowym, aby lokatorzy mogli dokończyć dom wedle własnych upodobań. Ponadto właściciele maja wpływ na rozkład pomieszczeń i mogą zgłaszać indywidualne sugestie do projektu.

Atrakcyjny kompleks mieszkalny budowany jest przy ulicy Golęczewskiej. Taka lokalizacja w Poznaniu zapewnia dogodny dojazd do centrum aglomeracji. W pobliżu osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. Ponadto w okolicy funkcyjną żłobki, przedszkola oraz szkoły. Rozwinięta infrastruktura sklepowa i usługowa umożliwia załatwienie wszelkich spraw w pobliżu domu. Natomiast wolny czas można spędzić spacerując wzdłuż lokalnych jezior: Kierskiego, Kierskiego Małego i Strzeszyńskiego. Bardzo atrakcyjna stawka za metr kwadratowych, oscylująca w graniach 5,5 tysiąca złotych, pozwala zakupić dom już za 550 tysięcy złotych. To zdecydowanie tańsza alternatywa niż mieszkanie w centralnych dzielnicach Poznania. Nic więc dziwnego, że domy na Osiedlu Przy Jeziorach bardzo szybko się wyprzedają.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Osiedle Przy Jeziorach

Miejscowość: Poznań

Termin oddania: początek 2021

Deweloper: More Place

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.