Osiedle na Skraju Lasu (Magdalenka, k. Warszawy)

Osiedle na Skraju Lasu, Magdalenka

Firma Emerald Development zajmuje się realizacją inwestycji w Magdalence nieopodal Warszawy i Piaseczna. Kompleks składa się z nowoczesnych, jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej. Ich powierzchnia wynosi od 121 do 140 metrów kwadratowych. Domy znajdują się na działkach o wielkości od 204 do 542 metrów kwadratowych.

Atutem osiedla jest jego wyjątkowa lokalizacja. Nieruchomości położone są w miejscu z malowniczym widokiem na sosnowy las. Ponadto osiedle wyróżnia się dobrą komunikacją. Posiada też pełną infrastrukturę usługowo-handlową. Osiedle na Skraju Lasu znajduje się zaledwie 20 kilometrów od centrum Warszawy.

Do budowy osiedla wykorzystywano najnowsze rozwiązania w budownictwie. Domy zostały wykonane z trwałych i przyjaznych środowisku materiałów. Budynki ocieplono metodą hydrodynamicznego natrysku pianką poliuretanową, która posiada bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. W domach zamontowano odkurzacze centralne i rekuperatory, dzięki którym możliwe będzie odzyskiwanie ciepła z powietrza wywiewanego z domu. Zastosowanie rekuperatora w domu wpływa nie tylko na cyrkulację świeżego powietrza, ale także zmniejszenie kosztów ogrzewania o nawet 60%.

Osiedle na Skraju Lasu posiada jasną kolorystykę elewacji. Inwestycja została przemyślana z najmniejszymi detalami. Dla właścicieli domów przygotowano już ogródki, które zostały obsadzone krzewami i drzewami iglastymi. Ponadto na komfort mieszkania na tym osiedlu z pewnością wpłyną: automatycznie otwierane bramy (garażowe, wyjazdowe), ogrodzenie wykonane z najwyższej jakości drzew, zadaszone tarasy, a także zewnętrzne oświetlenie.

Infrastruktura społeczna osiedla także należy do mocnych stron inwestycji. Zaledwie 300 metrów od Osiedla Na Skraju Lasu znajdują się placówki edukacyjne (przedszkola, szkoły), punkty gastronomiczne i rozmaite sklepy. Ponadto nieopodal inwestycji jest także galeria – Magdalenka Las. Najmłodsi mieszkańcy osiedla również będą mieli dostęp do ciekawej dla nich infrastruktury tj. dziecięcy klub, place zabaw, boiska sportowe. Dzięki usytuowaniu wśród terenów zielonych i rekreacyjnych miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu także znajda tu coś dla siebie.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.