Osiedle Kolorowe, etap 3 (Zgorzała, k. Warszawy)

Trzeci etap budowy komfortowego osiedla domów jednorodzinnych w podwarszawskiej Zgorzale wszedł w decydującą fazę. Nowe domy są już w sprzedaży, a ich budowa ukończy się w czerwcu 2021 roku. wiele nieruchomości znalazło już swoich właścicieli. Za realizację Osiedle Kolorowe odpowiada firma Novisa Development, która w Nowej Woli tworzyła poprzednie osiedla w ramach tego projektu. Ze względu na atrakcyjne ceny inwestycja jest kontynuowano. Koszt pojedynczego segmentu zaczyna się bowiem już od 389 tys. złotych.

Skandynawski charakter zabudowy oraz zielone otoczenie sprawia, że zainteresowanie nieruchomościami na Osiedlu Kolorowe jest bardzo wysokie. Budynki powstają przy ul. Przepiórki w Zgorzale, niecałe 20 km od Warszawy. Projekt przewiduje aż 152 domy w niskiej, jednorodzinnej zabudowie szeregowej bądź bliźniaczej. Dodatkowo do każdej nieruchomości przydzielone będą dwa miejsca postojowe lub garaż i jedno miejsce postojowe. Taki układ zapewni nie lada wygodę dla dwóch zmotoryzowanych osób, co często bywa problemem przy nowych inwestycjach mieszkaniowych.

Niewielki metraż domów – od 62 do 103 metrów kwadratowych – można uzupełnić adaptacją poddasza, które nie jest wliczone do powierzchni nieruchomości. W każdym segmencie będą 3 lub 5 pokoi, co zapewni swobodę aranżacji wnętrza. W razie potrzeby deweloper na życzenie klienta może wprowadzić zmiany w układzie i stworzyć np. garderobę. Standardowy projekt oferuje na parterze przestronny salon z kuchnią oraz przejściem do ogrodu, a na piętrze dwie lub więcej sypialni oraz łazienkę. W większych domach mniejsza łazienka znajduje się również na dole. Działka rekreacyjna, którą można dowolnie zagospodarować np. na plac zabaw dla dzieci, i w zależności od nieruchomości liczy od 30 do nawet 270 metrów kwadratowych.

Osiedle Kolorowe 3 charakteryzuje się naturalnymi barwami, głównie w odcieniach bieli, beżu i czerwieni. Piękne, drewniane okiennice dopełniają całość i nawiązują do skandynawskiej naturalność. Ten sam styl projektanci zastosowali również we wnętrzach, w których dominuje biel oraz jasne drewno. Co ważne, osiedle oferuje wygodne połączenie z większymi miastami – Piasecznem i Nową Iwiczną. Dostępność do przystanku komunikacji miejskiej oraz stacji Kolei Mazowieckiej pozwoli wygodnie poruszać się po całym regionie. Natomiast lokalna infrastruktura oferuje przyszłym mieszkańcom dostęp do różnorodnych sklepów, szkół oraz przedszkoli, by najważniejsze rzecz móc zrealizować na miejscu. Niedaleko znajduje się również Chojnowski Park Krajobrazowy, gdzie można miło spędzić czas na rodzinnych spacerach.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.