Osiedle Karmelowe (Rzeszów)

Wizualizacja osiedla domów szeregowych

Bardzo funkcjonalne osiedle budowane jest w północno-wschodniej dzielnicy Rzeszowa. Składać się ono będzie głównie z domów w zabudowie szeregowej oraz kilku mieszkań. Co ważne, Osiedle Karmelowe nadal pozostaje blisko centrum stolicy Podkarpacia, a jednocześnie otoczone jest kojącą zielenią. Inwestycja realizowana jest przez lokalnego dewelopera – spółkę Marland.

Osiedle Karmelowe to dogodna opcja dla młodych małżeństw, które poszukują wygodnego miejsca do zamieszkania na stałe. Atrakcyjna przestrzeń mieszkaniowa, rozwinięta infrastruktura oraz bezproblemowy dojazd do centrum to niewątpliwe duże atuty nowego kompleksu. Tuż obok znajduje się przystanek autobusowy oraz stacja kolejowa. W pobliżu nie brakuje też sklepów, punktów usługowych, parków oraz szkół i przedszkoli. Ponadto osiedle dobrze połączone jest z głównymi węzłami drogowymi Rzeszowa, m.in. z drogą S19, autostradą A4 oraz lotniskiem, do którego dojazd nie zajmie dłużej niż kwadrans.

Inwestycja składać się będzie 19 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni około 152 metrów kwadratowych. Wszystkie szeregówki posiadać będą jednostanowiskowy garaż w bryle budynku oraz dodatkowe miejsce postojowe na podjeździe. Lokatorzy do dyspozycji będą mieć działki rekreacyjne do dowolnej aranżacji oraz piękne tarasy, które pozwolą miło spędzać czas na świeżym powietrzu. W ofercie Osiedla Karmelowego znajdzie się też 16 mieszkań, również w budynku o zabudowie szeregowej. Niezależne mieszkania na parterze i piętrze posiadać będą osobne wejścia. Dolne mieszkania sprzedawane będą z działką o powierzchni od 47 do nawet 127 metrów kwadratowych. A te na piętrze posiadać będą poddasze, które będzie można dowolnie zaadaptować, zwiększającym tym samym metraż użytkowy lokalu.

Taka koncepcja osiedla sprawi, że będzie ono prezentowało się bardzo spójnie, pomimo różnych opcji lokalowych. Biała elewacja, grafitowy dach oraz drewniane wykończenie to najmodniejszy obecnie trend w aranżacji nieruchomości. Do tego panoramiczne okna i wybrukowany podjazd. Domy będą sprzedawane zarówno w stanie surowym, jak i deweloperskim. Druga opcja będzie delikatnie droższa. Za segment środkowy w stanie deweloperskim trzeba będzie zapłacić 4,2 tys. zł za metr, za segment narożny – 4,6 tys. zł za metr kwadratowym. Stan surowy będzie tańszy odpowiednio o 300 i 400 złotych. Oznacza to, że pięciopokojowa szeregówka kosztować będzie niewiele ponad pół miliona złotych. Deweloper zapowiada zakończenie prac budowanych już w czwartym kwartale 2022 roku.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Osiedle Karmelowe

Miejscowość: Rzeszów

Termin oddania: IV kwartał 2022

Deweloper: Marland Deweloper

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.