Ogrody Przyjaciół na Białołęce (Warszawa)

Ogrody Przyjaciół, Białołęka

Osiedle Ogrody Przyjaciół zlokalizowane jest w zielonej dzielnicy Warszawy, na Białołęce. Dominuje tutaj jednorodzinna zabudowa na leśnych działkach. Przestrzeń, na której usytuowane jest osiedle znajduje się tuż na granicy z lasem, co gwarantuje doskonałe warunki do wypoczynku i uprawiania rozmaitych sportów.

Ogrody Przyjaciół to kameralne, ogrodzone osiedle, które objęte jest dodatkowo rządowym programem Mieszkanie Dla Młodych. Oferta dedykowana jest osobom, które w cenie średniej wielkości mieszkania pragną spełnić swoje marzenia o własnym domu z ogrodem i kominkiem.

Firma Novisa Dewelopmentm, odpowiedzialna za realizację inwestycji, posiada w swojej ofercie domy o metrażu od 71 do 85 metrów kwadratowych. Dodatkowo w ramach każdej nieruchomości dostępne są poddasza do aranżacji o powierzchni od 20 do 30 metrów kwadratowych. W domach zaprojektowano przestronną cześć dzienną z kominkiem, z której wychodzi się do ogrodu. Dzięki dużym oknom pomieszczenia są odpowiednio doświetlone. Piętra budynków zostały przeznaczone na część sypialnianą domu, gdzie znajdują się (w zależności od metrażu nieruchomości) dwie, bądź trzy sypialnie. Wszystkie domy mają możliwość indywidualnej aranżacji, aby w jak największym stopniu spełniać oczekiwania swoich mieszkańców. Termin oddania pierwszego etapu budowy przypada na czerwiec 2016, zaś drugi etap planowany jest na grudzień 2016 roku.

Oferta Osiedla Ogrody Przyjaciół to wizja zamieszkania bez czynszu na całe życie. Utrzymanie domku jednorodzinnego jest tańsze, ponieważ nie ma tu części wspólnych (garaż podziemny, klatki schodowe, windy) jak w przypadku opłat czynszowych w budynkach wielorodzinnych. Znacznie obniża to koszty utrzymania.

Osiedle zlokalizowane jest w odległości 600 metrów od planowanego węzła przedłużenia trasy Mostu Północnego, co zapewni w przyszłości komfortową komunikację samochodową.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.