Młode Gwiazdowo (Gwiazdowo)

Domy w zabudowie szeregowej cieszą się niesłabnącą popularnością. Kolejna inwestycja tego typu realizowana jest w Gwiazdowie przy ulicy Św. Marii Magdaleny, nieopodal Kostrzyna. Za budowę odpowiada deweloper Greenbud Development, który od kilku lat przygotowuje w okolicy różne osiedla, m.in. w gminie Swarzędz osiedle Zielone Rabowice II. Nowy projekt o nazwie Młode Gwiazdowo trafił już do sprzedaży.

Nowoczesne osiedle w atrakcyjnej lokalizacji oferować będzie 10 domów w zabudowie szeregowej. Każdy segment liczyć będzie 99 metrów kwadratowych, co pozowali na komfortową aranżację takiej nieruchomości. Wszystkie lokale posiadają też modny ogródek, dzięki któremu będzie można miło spędzać czas na świeżym powietrzu. Co ważne, do każdego domu przypisane jest jedno miejsce postojowe na posesji.

Osiedle Młode Gwiazdowo znajduje się na przedmieściach, co oznacza ciszę i spokój. Jednocześnie bliskie usytuowanie od większych miasta – 2 km od Kostrzyna oraz 10 od Swarzędza – zapewni dostęp do niezbędnej infrastruktury. Różnorodne sklepy, punkty usługowe oraz szkoły, przedszkola i przychodnie gwarantują wygodę i łatwość organizacji podstawowych spraw. Nie można też pominąć dostępności do pięknych terenów zielonych, m.in. Parku Krajobrazowego Promno oraz Piastowskiego Traktu Rowerowego. Ponadto dojazd do największej aglomeracji województwa wielkopolskiego nie powinien zająć więcej niż 30 minut, dzięki czemu można pogodzić pracę w Poznaniu z mieszkaniem na osiedlu Młode Gwiazdowo.

Ważnym atutem kompleksu jest także jego ciekawa architektura. Wykonawca postawił na klasyczne barwy, przede wszystkim biel i grafit, dodając jednocześnie ciekawy elementy w postaci drobnej cegły. Spadzisty dach i wysokiej jakości dachówka dopełniają całość, tworząc bardzo spójny i elegancki kompleks. Podobnie jest w środku. Wszystkie domy zostały podzielone na strefę dzienną i nocną. Parter to przestronny salon z aneksem kuchennym oraz łazienką, na piętrze zaplanowano 3 pokoje o wymiarach 9, 12 i 16 mkw, ale z możliwość połączenia określonych pokoi. Warto dodać, że opcja personalizacji projektu wnętrz domu nie wymaga żadnych dodatkowych dopłat.

Inwestor planuje zakończenie pierwszego etapu inwestycji w kwietniu 2021 roku. Wszystkie lokale oferowane są w stanie surowym, ale wykończenie trwa zazwyczaj kilka miesięcy, więc większość mieszkańców będzie mogła osiedlić się na Osiedlu Młode Gwiazdowo pod koniec przyszłego roku. Cena za metr kwadratowy nieruchomości oscyluje w granicach 3,8 tysiąca złotych, co oznacza, że cały domy kosztuje tylko 369 tys. złotych. Niewysoki koszt sprawia, że zainteresowanie nowymi lokalami jest spore, dlatego Greenbud Development ma w planach rozbudowę kompleksu o kolejne szeregówki.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.